2021-11-25 15:00:45

Börü 2039 ne zaman çıkacak, konusu ne? Börü 2039 oyuncuları kimler?

Börü 2039, Blue TV için çekilmiş olan bir yerli bilimkurgu dizisidir. Heyecanla beklenen dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Alper Çağlar’ın sahiplendiği dizinin çekimleri uzun zamandır sürüyordu. Daha önce 6 bölüm televizyonda yayınlanarak beğeni toplayan dizi Blue TV için ilk fragmanının yayınlanmasının ardından yeniden gündeme geldi. İnternet üzerinden araştırma yapan dizi takipçileri, “Börü 2039 ne zaman çıkacak, konusu ne?” “Börü 2039 oyuncuları kimler?” sorularına cevap aramaya başladı.

Börü 2039 ne zaman çıkacak, konusu ne? Börü 2039 oyuncuları kimler?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Televizyonda yayınlanan 6 bölümden sonra büyük beğeni toplayan Börü 2039, Blue TV’de yayınlanmak üzere uzun süredir gün sayıyordu. Merakla beklenen Börü 2039 ilk fragmanı yayınlandı! Yerli bilimkurgu dalında izleyeceğimiz dizinin konusu ve oyuncuları fragmanın ardından ilgi odağı oldu. Peki Börü 2039 ne zaman çıkacak? Konusu ne? Börü 2039 oyuncuları kimler? İşte detaylar…

BÖRÜ 2039 KONUSU NEDİR?

Daha önce 6 bölüm yayınlanan ve büyük beğeni toplaya Börü 2039’de teknolojinin hızlı ilerleyişi ile değişen dünya düzenini ve savaşları konu ediniyor. Bu nedenle günümüzden 18 yıl sonrasını anlatacak olan dizi, yerli bilimkurgu dalında güçlü bir rol üstleniyor. 18 yıl sonra yaşanacak savaşları ve problemleri anlatacak olan Börü 2039’da birbirinden başarılı ünlü isimler yer alıyor. Dağ 2 gibi sinema filmlerinden tanıdığımız Murat Arkın ise açıklanan ilk başrol oyuncusu…

BÖRÜ 2039 OYUNCULARI KİM?

Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı projede başrolde Murat Arkın’la birlikte Serkan Çayoğlu, Fatih Çetintaş, Emir Benderlioğlu, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cenay Türksever gibi oyuncular dikkat çekiyor. Murat Arkın dizide Kemal Boratav karakterine can veriyor. Kemal Boratav, özel tarikat timinin en zeki ve yetenekli askerlerinden biri olma özelliği taşıyor. Harvard Üniversitesi adli antropoloji doktorasını birincilikle bitirmiş olan ve gönüllü olarak özel harekata katılmış dahi bir asker olan Kemal Boratav, dizinin en dikkat çeken ismi olmaya aday…

BÖRÜ 2039 1. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

Büyük bir beğenir toplayan fragmanda dizinin hangi tarihte başlayacağı da bildirildi. Börü 2039 28 Aralık 2021 tarihinde yayına girecek.

Uzun zamandır merakla beklenen dizinin ilk fragmanı yayınlanmıştı. Büyük beğeni toplayan fragmanda bazı sözler dikkat çekti. Dizinin başrolü Kemal Boratav’ın şu sözleri, diziyi merakla bekleyen izleyici tarafından oldukça takdir edildi:

Biz eskiden bir aileydik, mermi yağmurunda güldük, dostlar ölürken ağladık, yan yana gömüldük, hepimiz kardeştik. Aşık olduk kaybettik yine de sevdik çirkin olsak bile… Sonra salgınlar, devrimler ve savaşlar geldi dünyanın çivisi çıktı. Eskiden çeyrek asır önce biz bir aileydik ama artık celladız!

Afişi ve fragmanlarıyla büyük beğini toplayan ve ne zaman yayınlanacağı merakla beklenen Börü 2039 1. bölümü bu akşam saat 20:39'da Blu TV'de yayınlanacak.

BÖRÜ 2039 AFİŞİ PAYLAŞILDI!

Börü 2039, yayınlanan fragmanıyla bir hayli dikkat çekmişti. İddialı ve çekim kalitesi yüksek aksiyon sahneleriyle beğeni toplayan fragmanın ardından, en az fragman kadar iddialı afişi de yayınlandı. Robotlar, yakılan köprüler ve Börü ekibinin ince detaylarla yerleştirilmiş olduğu Börü 2039 afişi, diziyle ilgili merak uyandırıyor.

Çağlararts & İnsignia Productions yapımcılığı ile hazırlanmış olan dizi, afişin yayınlanmasıyla birlikte yeniden gündem oldu. Murat Akın, Tuğçe Açıkgöz, Deniz Uğur, Ozan Ağaç, Emir Benderlioğlu ve Tuba Sungurluoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi 28 Aralık tarihinde Blue Tv üzerinden yayına girecek. Dizinin kaç bölüm olarak yayınlanacağı bilinmiyor. Fakat ilk bölümün ardından bu konu ile ilgili detaylar paylaşılmış olacak.

Etiketler