2022-07-16 08:07:33 | Son Güncelleme : 2022-07-16 08:15:24

Cem Yılmaz'dan 15 Temmuz tepkisi: Her sene aynı yeter!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz 15 Temmuz ile ilgili sarf etmediği sözlerin sosyal medyada paylaşılmasına sert tepki gösterdi. Her sene aynı şeyin yapıldığını belirten Yılmaz, "Her sene bu pisliği yapıp duruyorsunuz. Allah belanızı versin. Bu kadar" dedi.

Cem Yılmaz'dan 15 Temmuz tepkisi: Her sene aynı yeter!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medyada kendisine ait olmayan sözlerin 15 Temmuz'da yeniden paylaşılmasına çok sert tepki gösterdi. 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde sosyal medya hesabından tepki dolu bir paylaşım yapan Yılmaz, "Sosyal medyada yine hiçbir ilgim, alakam olmayan ‘yapıştırma’ 15 Temmuz sözlerini fotoğrafımla ismimle paylaşıp durdu, bir diğeri de küfür etti” diyerek “Her sene bu pisliği yapıp duruyorsunuz. Allah belanızı versin. Bu kadar” tepkisini gösterdi.

"SENEYE DE YAPACAKSINIZ"

Cem Yılmaz, mesajının devamında ise “Seneye de yapacaksanız. Onu da şimdiden peşin peşin versin” ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/CMYLMZ/status/1547989771133128707

“NEDİR BENİMLE İŞİNİZ ANLAMADIM”

Cem Yılmaz, paylaşımlarında ise şunları söyledi:

 “Türkiye'de olumlu, olumsuz ne olursa, göktaşı çarpması dahil, benim birşey söyleme gerekliliğime inanmıyorum. Kendini aşırı önemseme hastalığım da yok, nedir benimle işiniz anlamadım. Küfür etmek için ‘bahane’ bulamayıp bari uyduralıma geliyor iş…

 …Adam mesela evinde otururken 30 senedir ne iş yaptıgı belli birine ‘paralı askersiniz’ vs niye yazar ya ;) Neyin askeri ? Hangi para dostum…Hayır bir manifestom olur bir hareketin lideriyimdir…Bi durum vardır…Yok oğlu yok…Devamlı bi huzursuz etme , dahil etme , iliştirme…

İnsandan ümidimi kestim, çok oluyor….Yahu benimle ilgili hiç birşeyden haberiniz yok… Bari bundan haberiniz olsun…. Hayatımda patronlu bir işte çalışmamışım adam ‘tasman kimde Cem’ yazıyor ya :))) insan deli oluyor kuran çarpsın hasta bu insanlar. Ve kriminal tabiki..

Ve final …Takma abi ! Vay canına şeytanın aklına gelmez ne büyük bir öneri ! Breh breh”