2022-05-03 11:49:00 | Son Güncelleme : 2022-05-05 21:40:18

Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuner’in fragmanı yayınlandı

13 Mayıs’ta sadece Netflix’te yayına girecek Erşan Kuneri için beklenen fragman geldi. Netflix, resmi hesaplarından dizinin fragmanını paylaştı.

Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuner’in fragmanı yayınlandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak yeni dizi için geri sayım başladı. Erşan Kuneri ile izleyicilerin karşısına çıkacak Cem Yılmaz, bu dizide GORA filminden tanınan efsane karakterin hikayesini anlatacak.

Merakla beklenen Erşan Kuneri, 13 Mayıs’ta Netflix’te izleyenleri ile buluşacak. GORA filmindeki Erşan Kuneri için özel olarak hazırlanan dizi, epey gündeme geliyordu. Neyse ki Netflix, 13Mayıs öncesi fragmanı paylaşarak dizideki pek çok kesiti izleyicilere gösterdi.

ERŞAN KUNERİ, 13 MAYIS’TA GELİYOR

Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Netflix, dizinin fragmanını; “Kuneri Film sunar: Yedi film birden” açıklamalarıyla yayınladı.

Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başındaki maceralarını ekrana getirecek dizinin başrolünde Kuneri Film şirketinin sahibi Kuneri olarak Cem Yılmaz yer alacak. Cem Yılmaz’ın yanı sıra Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, MerveDizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahikaya gibi ünlü oyuncularda kadroda bulunuyor.

 Kuneri karakterine özel hazırlanan dizinin çekimleri 14 Eylül tarihinde sona ermişti. Sitcom tarzındaki dizi için açıklanan genel konu ise tam olarak şu şekilde:

“70’ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.”

Etiketler