2022-06-29 12:02:00 | Son Güncelleme : 2022-06-29 12:11:52

Christian Bale ‘Batman’ rolünü oynamak için tek şartını açıkladı

2005 ve 2012 yıllarında Batman rolü ile büyük beğeni toplayan oyunculuk sergileyen, Oscar ödülü oyuncu Christian Bale, bir Batman filminde daha rol alması için tek bir şartı olduğunu söyledi. ‘Kara Şövalye’ üçlemesinin yönetmeni Christopher Nolan ile o dönemde anlaşma yaptıklarını ifade eden Bale, The Batman'de oynayan Robert Pattinson'a övgü dolu sözler kullandı.

Christian Bale ‘Batman’ rolünü oynamak için tek şartını açıkladı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kara Şövalye’ üçlemesinde başrolde yer alan ve Batman rolü ile büyük beğeni toplayan 48 yaşındaki Christian Bale, eski rolüne dönmek için tek bir şartı olduğunu anlattı. Verdiği röportajda filmlerin yönetmeni Christopher Nolan ile o dönem anlaşma yaptığını söyleyen Bale, “Nolan’a ‘Bunu yapacak kadar şanslıysak, üç film çekelim. Ve sonra uzaklaşalım. Çok fazla oyalanmayalım’ dedik. Ama, Nolan ‘Biliyor musun, anlatacak başka bir hikayem daha var’ deseydi ve o hikayeyi benimle anlatmak isteseydi, katılırdım” ifadelerini kullandı.

BALE’DEN PATTINSON’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Nolan ve Bale üçlemeyi tamamladıktan sonra Batman rolünde önce Ben Affleck ve geçtiğimiz aylarda da Robert Pattinson görüldü. Pattinson’ın rol aldığı film eleştirmenlerden tam not alırken gişede de dikkat çeken bir başarı yakaladı. Bale, Pattinson’ı “The Batman”de henüz görmediğini itiraf etse de mutlaka izleyeceğini söyledi. Pattinson’a övgülerde bulundu Bale, “Robert kesinlikle harika bir aktör. Birbirimize rastladık, biraz konuştuk” şeklinde konuştu.