2022-05-06 18:04:57 | Son Güncelleme : 2022-05-06 19:44:31

Doctor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filmi vizyona girdi: Evrenler karıştı

Milyonlarca Marvel hayranın beklediği gün geldi. 7 Mayıs 2021 tarihinde çıkması beklenen ancak koronavirüs nedeniyle ertelenen Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filmi vizyona girdi. Doktor Strange karakterini canlandıran Benedict Cumberbatch'ın oyunculuğu yine büyük beğeni toplarken filmdeki grafikler büyük ödüller kazanacağının şimdiden habercisi oldu.

Doctor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filmi vizyona girdi: Evrenler karıştı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Başrolünü Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen Xochitl Gomez gibi ünlü isimlerin yaptığı Doctor Strange in the Multiverse of Madness (Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında’ filmi 6 Mayıs tarihi itibari ile vizyona girdi. Daha önce 7 Mayıs 2021’de vizyona girmesi planlanan film koronavirüs nedeniyle ertelenerek bu yıl izleyicileri ile buluştu.

DOCTOR STRANGE FİLMİ İZLEYİCİLERİ İLE BULUŞTU

Filmde Doktor Strange eski ve yeni mistik müttefiklerinin yardımıyla bilinmeyene yolculuk ederken izleyenlerine görsel şölen yaşatıyor. 2 saati aşkın süren film dünyanın farklı noktalarının yanı sıra Türkiye’de de vizyona girdi. Önemli bir gişe sayısına ulaşması beklenen filmi izlemek isteyenler vizyon tarihinin ilk gününde sinemanın yolunu tuttu.

AMAN DİKKAT: FİLMİ JENERİK SONRASI TERK ETMEYİN

Milyonlarca sinema severinin uzun süredir beklediği film için spoiler vermiyoruz ancak Doktor Strange’in yeni dostları ile birlikte savaştığı anlar büyük beğeni topladı. Filmde bazı sürpriz ve göndermelere oldukça sık yer verildi.  Kısa bir hatırlatma yapmak gerekirse filmin jeneriği bittikten sonra sakın sinemayı terk etmeyin. Marvel filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz Post-credits sahnesi sizleri bir hayli şaşırtacak. 

Etiketler