Tarih : 13.07.2018 - 10:43 Yorum : 0

En güzel Cuma Mesajları 2018 | Cuma mesajları yeni resimli 2018 | En güzel cuma mesajları burada! Hayırlı Cumalar

Cuma mesajları ve en güzel Cuma mesajları'nı google üzerinden aramaya başlayan okuyucular için haberimizde cuma mesajlarını derledik. İşte en güzel cuma mesajlarını siz için derledik. Tüm okuyucularımıza hayırlı cumalar.. Haftanın en güzel cuma mesajları, cuma sözleri haberimizde mevcut. Bu güzel günde sevdiklerinizi ve dostlarımızı, akrabalarımızı mutlu edebilmek için en farklı ve en güzel cuma mesajlarını sizler için derleyip siz okuyucularımıza sunduk. Facebook, Twitter ve WhatsApp'da en güzel cuma mesajlarını paylaşabileceğiniz 11 Mayıs resimli Cuma mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz.

En güzel Cuma Mesajları 2018 | Cuma mesajları yeni resimli 2018 | En güzel cuma mesajları burada! Hayırlı Cumalar

Cuma Mesajları ve En Güzel Cuma Mesajları'nı google üzerinden aramaya başlayan okuyucular için haberimizde cuma mesajlarını derledik. İşte en güzel cuma mesajlarını siz için derledik. Tüm okuyucularımıza hayırlı cumalar.. Haftanın en güzel cuma mesajları, cuma sözleri haberimizde mevcut. Bu güzel günde sevdiklerinizi ve dostlarımızı, akrabalarımızı mutlu edebilmek için en farklı ve en güzel cuma mesajlarını sizler için derleyip siz okuyucularımıza sunduk. Facebook, Twitter ve WhatsApp'da en güzel cuma mesajlarını paylaşabileceğiniz 11 Mayıs resimli Cuma mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz. En güzel Cuma mesajları, İşte haftanın en anlamlı cuma mesajları sizler için derledik. İşte haftanın en güzel cuma mesajları! Tüm sevdiğimiz kişilere güvenle paylaşabileceğiniz en çok kullanılan en güzel cuma mesajlarını ve farklı anlamlı resimli cuma mesajları haberimizde derlemiş olduk. Her hafta olduğu gibi bu hafta da cuma günü milyonlarca kişi en güzel cuma mesajlarıyla sevdiklerine iyi dileklerini iletiyor. Haftanın günceli çok okunan, anlamlı ve en sık kullanılan resimli cuma mesajları haberimizin içinde.

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI!

Ey Rabbim! Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmet eyle Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah'ım! Hakkımızda en hayırlı olanı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı cumalar.

Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Cumamız mübarek olsun.

Ey Rabbim! Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmet eyle üzerimizden! Amin. Cumanız mübarek olsun.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

– Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini daim kıl. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı Cumalar.

– Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı Cumalar dilerim.

– Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber