Tgrt Haber
30 Ocak 2024 11:45 - Güncelleme : 30 Ocak 2024 11:47

Engin Günaydın: Yaşlı komedyenleriz!

Engin Günaydın’ın yazıp, yönettiği ve oynadığı “Hücreler” oyununun geçtiğimiz gün galası yapıldı. Galaya oyunun oyuncuları da katıldı. Hücreler oyununun sonrasında da ekip soruları cevapladı.

Editör: Derya Sarıtepeci / Kaynak: TGRT HABER
Engin Günaydın, Nilperi Şahinkaya

Merakla beklenen Hücreler oyunun kadrosunda Engin Günaydın, Cengiz Bozkurt, Şinasi Yurtsever, Nilperi Şahinkaya, Kubilay Aka, Deniz Cengiz ve Gökçen Gökçebağ yer alıyor. Oyunun sonunda tüm oyuncular, oyuna ve galaya dair düşüncelerini dile getirdiler.

Söze ilk olarak Engin Günaydın başladı ve duygularını şu kelimelerle ifade etti; “Yaşlı komedyenleriz herkes buraydı. Çünkü aynı dönemde başladık. Televizyonlarda da aynı dönemlerde başladık, büyüdük, geliştik. Başarılı olanlar var başarısız olanlar var.

Kubilay Aka, “Sahne önü ve arkasındaki herkes çok emek verdi. Provalarda çok eğlendim eğlenceli geçti” diye konuştu. Nilperi Şahinkaya ise, “Bu rolün bana gelmesine çok mutlu oldum. Tam istediğim gibi bir oyunda oynayabilmek beni çok mutlu ediyor” dedi.

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...