24˚
İstanbul
24˚
şiddetli yağmur
Nem %57
Rüzgar 10.44 /s
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
18 Mayıs 2022 Çarşamba
2021-12-31 10:02:45

Leonardo DiCaprio'dan Don't Look Up'ın sonu hakkında çarpıcı açıklama

James Cameron’ın Titanic filmi ile uluslararası üne kavuşan Amerikalı oyuncu ve yapımcı Leonardo DiCaprio, Netflix’te ‘Dont Look Up’ filminin sonu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 24 Aralık’ta verdiği bir röportajda açıklamalarda bulunan DiCaprio, filmin sonu için “gerçekten karanlık” dedi.

Leonardo DiCaprio'dan Don't Look Up'ın sonu hakkında çarpıcı açıklama
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

DİKKAT SPOİLER İÇERİR!

James Camaron’ın 1997 yılında çektiği Titanic filminde ‘Jack Dawson’ karakteri için fırsat verdiği Leonardo DiCaprio, filmden sonra uluslarasın üne kavuştu. Birçok başarılı projeye imza atan DiCaprio’nun yeni filmi Netflix yapımı Dont’t Look Up dev oyuncu kadrosuyla yayınlandığı günden itibaren dikkatleri üzeri çekti.

"GERÇEKTEN KARANLIK"

Filmde DiCaprio’nun yanı sıra Jennifer Lawrence, Timothée Chalamet, Meryl Streep, Cate Blanchett, Jonah Hill, Ariana Grande ve Kid Cudi gibi ünlü isimler kadroda yer alıyor.

24 Aralık’ta verdiği bir röportajda filmin sonu için “gerçekten karanlık” ifadelerini kullanan DiCaprio, "Tondaki değişim olmasaydı sanırım filmi yaparken heyecanlanmazdık" dedi. Son sahnede sevdiği olayın bu olduğunu söyleyen DiCaprio, “Çünkü benim de bu şekilde karşılık vereceğimi hissettim. Biz komünal bir türüz. Sevdiğim insanların yakından olurdum ve yaklaşan mahşeri görmezden gelirdim. Yemek masası sahnesi bunu perçinledi." diye konuştu.

DON’T LOOK UP BİRİNCİ SIRADA

Geçtiğimiz haftalarda global olarak en çok izlenen filmler listesinde ilk sırada yer alan Sandra Bullock filmi The Unforgivable, bu hafta birinciliği Don't Look Up'a kaptırınca ikinci sırada yer aldı.

Etiketler