2022-06-12 22:39:22 | Son Güncelleme : 2022-06-13 01:18:25

Netflix resmen duyurdu! Dünyayı kasıp kavuran Squid Game’in 2. sezonu geliyor

İlk yayınlandığı günden itibaren dünyada milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan ve rekorlar kıran Güney Kore yapımı Squid Game’in 2 sezonu geliyor. Resmi açıklama Netflix tarafından yapıldı. İşte Squid Game’in 2 sezonuna dair ayrıntılar...

Netflix resmen duyurdu! Dünyayı kasıp kavuran Squid Game’in 2. sezonu geliyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Netflix'te vizyona girdiği günde bu yana dünya genelinde milyonlarca izleyiciye ulaşan ve rekorları altı üst eden Squid Game dizisinin 2. sezonunun ne zaman çıkacağı merak konusuydu. Sosyal medyada  dizinin konusuna dair çok fazla içeriğin üretildiği Squid Game dizisinin 2. sezonuna dair Netflix'ten bir açıklama geldi.

RESMEN DUYURDU: GELİYOR...

Netflix, Twitter hesabından paylaştığı video ile sevilen dizisi Squid Game’in 2. sezonunun geldiğini resmen duyurdu. Videoda dizideki ilk oyun olan ‘Yeşil ışık – Kırmızı ışık’ oyunundaki bebek bulunuyor. Dizide birisi Squid Game’e katılmak isterse üzerinde yuvarlak, üçgen ve kare şekillerinin bulunduğu karttaki numarayı aramak zorunda. Dizinin 2. sezon duyurusu için Netflix, o kart temalı bir görsel paylaştı.

"2. SEZONA HAZIR OLUN"

O görselde şu ifadelere yer verildi: “Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da öyle. 2. sezona hazır olun. Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız.”

İşte Netflix'in o paylaşımı:

SQUID GAME'İN KONUSU NE?

Hayatları boyunca maddi olarak zorlanan dört yüz elli altı kişi, gizemli bir hayatta kalma yarışmasına davet edilir. Bir dizi geleneksel çocuk oyununda yarışan ancak ölümcül dönüşlerle, 45,6 milyar ₩ (38,5 milyon ABD Doları) ödül için rekabet etmek için hayatlarını riske atarlar.