Tarih : 07.12.2021 - 14:32 Yorum : 0

Placebo, İstanbul’da konser verecek! Placebo İstanbul konseri ne zaman, konser bileti ne kadar?

Artict Monkeys grubunun Türkiye’de konser vereceğinin duyurulmasının ardından, Zorlu PSM’den yeni bir haber daha geldi. Placebo grubu’nu İstanbul’da konser vereceğini bildiren Zorlu PSM, konserin Loves Summer kapsamında gerçekleşeceğini açıkladı. Bunun üzerine büyük bir mutluluk duyan Placebo hayranları, konserin hangi tarihte ve ne kadar olacağına dair yoğun bir araştırma yapmaya başladı. Placebo İstanbul konseri ne zaman? Konser bileti ne kadar? Sorularına yanıt aranmaya başladı.

Placebo, İstanbul’da konser verecek! Placebo İstanbul konseri ne zaman, konser bileti ne kadar?

Zorlu PSM, geçtiğimiz haftalarda Artict Monkeys grubunun Türkiye’de bir konser vereceği haberini duyurmuştu. En son 2013 yılında İstanbul’da vermiş oldukları konserden sonra Türkiye’yi yeniden ne zaman ziyaret edecekleri merakla beklenen Placebo, Zorlu PSM’nin son müjdesi oldu. 8 yıl aradan sonra yeniden Türk sevenleriyle buluşacak olan Placebo Türkiye’ye ne zaman gelecek? Placebo konseri ne zaman? Placebo konser bileti ne kadar? İşte detaylar…

PLACEBO KONSERİ NE ZAMAN?

Dokuz yıl aranın ardından Mart ayında yeni çıkacak olan albümleri Never Let Me Go ile adından söz ettiren, Brian Molko ve Stefan Olsdal gibi önemli isimlerin bir araya gelmiş olduğu, dünyaca ünlü müzik gruplarından biri… Zorlu PSM’nin düzenleyecek olduğu Loves Summers kapsamında Türkiye’ye gelecek olan Placebo, İstanbullu sevenleriyle sekiz yıl sonra yeniden bir araya gelmek için hazırlanıyor.

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi olan grup, Zorlu PSM’nin duyurusuyla birlikte konserin hangi tarihte olacağını ve bilet fiyatlarını sorgulamaya başladı. Placebo, İstanbul’daki konserini 18 temmuz 2022 tarihinde verecek. Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek olan konserin biletleri ise 7 Aralık 2021 tarihinde saat 14:00’ten itibaren satışa sunulacak…

PLACEBO KONSER BİLETİ NE KADAR?

8 yıl aradan sonra İstanbullularla bir araya gelecek olan Placebo grubunun 18 Temmuz 2022’de verecek olduğu konser için bilet satışları, 7 Aralık 2021 tarihi itibari ile başladı. Zorlu PSM tarafından düzenlenen ve Turkcell Sahnesi'nde gerçekleştirilecek olan Placebo konser bilet fiyatları şu şekildedir:

  • Uzak Görüş - Oturmalı / Long Distance - Seated - 419,00 ₺
  • Kısıtlı Görüş - Oturmalı / Limited View - Seated - 318,00 ₺
  • Ön Satış 1. Dönem - Ayakta / Early Bird 1 - Standing - 419,00 ₺
  • Ön Satış 2. Dönem - Ayakta / Early Bird 2 - Standing - 483,00 ₺

PLACEBO KİMDİR?

1994 yılında Birleşik Krallık başkenti Londra’da bir araya gelen Brian Molko ve Stefan Olsdal tarafından kurulmuş olan alternatif rock grubudur. Vokal gitarda Brian Molko ve bas gitar, piano ve geri vokalde ise Stefan Olsdal yer almaktadır. Grubun kuruluşunda bateride yer alan Steve Hewitt ise müzikal ve kişisel farklılıklar nedeniyle gruptan ayrılma kararı almıştır. Helwitt gruptan 2007 yılında ayrılmıştır. Grubun 3. davulcusu Steve Forrest ise 2015 yılında solo kariyer kurma fikri ile gruptan ayrılan diğer isimdir. 2015 tarihinden itibaren grup iki kişi olarak müzik kariyerine devam etmektedir.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber