2022-06-20 17:29:32 | Son Güncelleme : 2022-06-20 17:34:50

Reynmen konseri ne zaman, saat kaçta ve nerede? Yenikapı İBB 'Demokrasi Şenliği' Reynmen konseri ücretsiz mi?

Konser etkinliklerini yakından takip eden vatandaşlar sevdiği sanatçıların ne zaman ve nerede çıkacaklarını araştırıyor. Sevilen sanatçılardan biri olan Reynmen konseri duyurusundan sonra "Reynmen konseri ne zaman, saat kaçta? Yenikapı İBB 'Demokrasi Şenliği' Reynmen konseri ücretsiz mi?" soruları gündeme geldi. İşte Reynmen konser tarihi…

Reynmen konseri ne zaman, saat kaçta ve nerede? Yenikapı İBB 'Demokrasi Şenliği' Reynmen konseri ücretsiz mi?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

"Reynmen konseri ne zaman, saat kaçta ve nerede? Yenikapı İBB 'Demokrasi Şenliği' Reynmen konseri ücretsiz mi?" soruları Reynmen konserini kaçırmak istemeyen müzikseverler tarafından merak ediliyor. Konsere gitmek için en güzel zamanlardan olan yaz aylarının gelmesiyle belediyeler harika fırsatlar sunuyor. Sevilen sanatçıların konserlerinin ne zaman yapılacağı ise yakından takip edilenler arasında. İşte en çok beğeni kitlesine sahip olan Reynmen konserine dair merak edilenler haberimizde…

YENİKAPI İBB 'DEMOKRASİ ŞENLİĞİ' REYNMEN KONSERİ ÜCRETSİZ Mİ?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 23 Haziran seçimlerinin yıl dönümünde 'Demokrasi Şenliği' ile vatandaşlara unutulmaz anlar yaşatacak. 23 Haziran'da sevilen şarkıcı Reynmen hayranları ile bir araya gelecek.

Birçok kişi Yenikapı etkinlik alanında yapılacak olan 'Demokrasi Şenliği'ne katılmak için gün sayıyor. Sevilen şarkıcıların konser vereceği 'Demokrasi Şenliği'ne vatandaşların ilgisi oldukça fazla. Genç şarkıcı Reynmen de sevenleri ile buluşmak üzere Yenikapı etkinlik alanında olacak. Konserler ve etkinlikler için Yenikapı metrosundan etkinlik alanına ücretsiz ring seferleri de yapılacak.

YENİKAPI REYNMEN KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Reynmen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından organize edilen ‘Demokrasi Şenliği'nde konser vermeye hazırlanıyor. Konser 23 Haziran Perşembe günü Yenikapı'da olacak.

REYNMEN KONSERİ SAAT KAÇTA?

Yenikapı etkinlik akanında yapılacak olan Reynmen konserine binlerce kişinin katılması bekleniyor. Konser saat 19.30'da başlayacak. Reynmen konserinin ardından Edis konser için sahneye çıkacak.

YENİKAPI KONSERLERİ VE SAATLERİ

  • 16.00 - Evdeki Saat
  • 17.30 - Mavi Gri
  • 19.30 - BEGE - Reynmen
  • 20.45 - DJ Ersin
  • 21.00 - Edis