2021-12-18 17:37:21

Snowdrop dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte Snowdrop konusu ve oyuncuları!

“Snowdrop dizisi ne zaman yayınlanacak?” sorusu, romantik drama ve Kore dizisi severlerin sıkça sorduğu sorular arasına girdi. Güney Kore yapımı olan dizinin ne zaman yayınlanacağı, konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Çekimlerine 23 Ekim 2020 tarihinde başlanan dizinin 1. Bölümünün ne zaman yayınlanacağını araştıran vatandaşlar, “Snowdrop dizisi ne zaman yayınlanacak?”, “Snowdrop konusu nedir, oyuncuları kimdir?” sorularına cevap aramaya başladı.

Snowdrop dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte Snowdrop konusu ve oyuncuları!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Kore yapımı dizilere ilgi duyan ve yakından takip eden vatandaşların merakla beklediği Snowdrop dizisinin ne zaman yayınlanacağı gündeme geldi. Yeni afişin yayınlanmasının ardından dizinin konusu, oyuncuları ve yayın tarihi için internet üzerinden yoğun bir şekilde aranıyor. Peki Snowdrop dizisi ne zaman yayınlanacak? Snowdrop konusu nedir, oyuncuları kimdir? İşte detaylar…

SNOWDROP NE ANLATIYOR?

Yönetmenliğini Jo Hyun- Tak’ın üstlendiği ve senaryosu Yoo Hyun-Mi’ye ait olan Snowdrop dizisi, Güney Kore’nin diktatör bir hükümet tarafından yönetilmekte olduğu 1987 yılını anlatıyor. Kanlar içindeki Im Soo-Ho, saklanmak için Hosoo Kadın Üniversitesi’nin öğrenci yurduna sığınır. Im Soo-Ho’yu bulan Eun Young-Cho ise saklanması için yardımcı olur. Zamanla ikilinin arasında romantik bir ilişki başlar.

SNOWDROP OYUNCULARI

Güney Kore yapımı olan dizinin kadrosunda birbirinden önemli isimler yer alıyor. Jung Hae-in ve Kim Jisoo’nun başrollerini paylaştığı dizide Yoo In-na, Jang Seung-jo, Kim Hye-yoon ve Yoon Se-ah yer alıyor. 18 Ağustos 2020’de onaylanan ve 23 Ekim 2020’de çekilmeye başlayan dizinin ne zaman yayın hayatına geçeceği de merak konusu.

SNOWDROP NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Başrollerini Jung Hae-in ve Kim Jisoo’nun paylaştığı Snowdrop dizisinin çekimlerine 23 Ekim 2020 tarihinde başlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde afişi yayımlanan afişte çiftin dansı büyük beğeni toplamış ve dizi severleri heyecanlandırmıştı. Afişteki dikkat çekici unsurlar, dizi hakkında daha çok merak uyandırdı. Merakla beklenen dizinin Aralık 2021 tarihi itibariyle hafta sonları Disney+’da yayınlanması bekleniyor.

DİSNEY + ‘TA İZLEYEBİLECEĞİNİZ DİZİLER

Online içerik yayıncılığı platformları arasında hızlı bir çıkış yakalayan Disney +, Marvel, Star Wars, Disney ve Pixar’a özgü içeriklerin yanında 600’den fazla TV dizisi ve filme ev sahipliği yapmaya başladı. Bu dizi ve filmler arasında en dikkat çeken yapımları şu şekilde derledik:

  • The Mandalorian (2019) 
  • High School Musical: The Musical: The Series
  • Noelle (2019)
  • Lady and the Tramp (2019)
  • The Imagineering Story (2019)
  • The World According to Jeff Goldblum
Etiketler