2022-06-01 16:58:38 | Son Güncelleme : 2022-06-01 17:01:45

Squid Game 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Squid Game yeni sezon yayın tarihi belli oldu mu?

Yayınlandığı günden beri tüm dünyada izlenme rekorları kıran Squid Game ilk sezonuyla büyük ses getirmişti. Dikkat çeken konusuyla günlerce konuşulan Squid Game dizisinin 2. Sezonu için heyecanlı bekleyiş başladı. Netflix'in en çok ses getiren dizilerinden olan Squid Game hayranları Squid Game 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Squid Game yeni sezon yayın tarihi belli oldu mu? sorularının cevabını aramaya başladı. İşte sevilen diziyle alakalı merak edilenler…

Squid Game 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Squid Game yeni sezon yayın tarihi belli oldu mu?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Netflix'e milyon dolarlar kazandıran Squid Game dizisi son yılların en başarılı yapımlarının arasında yerini aldı. Dünyanın dört bir yanında izlenme rekorları kıran dizi günlerce konuşulmuştu. İlk sezonu büyük bir ilgiyle izlenen Squid Game dizisinin 2. sezonu için heyecanlı bekleyiş sürerken "Squid Game 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix Squid Game yeni sezon yayın tarihi belli oldu mu?" soruları merak konusu oldu. İşte sevilen dizinin yayınlanma tarihi…

NETFLİX SQUİD GAME DİZİSİ YENİ SEZON NE ZAMAN?

Dizinin yapımcısı ve yönetmeni Dong-Hyuk'tan Squid Game 2. sezonunun çıkış tarihi hakkında önemli bir açıklama geldi.  Dong-Hyuk, "İkinci sezon için aynı şeyi yapmayı düşündüğümde kişisel olarak biraz endişeleniyorum. Şimdilik hiçbir şey kesinleşmiş değil ama o kadar çok hevesli insan var ki, ciddi ciddi düşünüyorum." açıklamalarında bulunarak ikinci sezonun sinyalini verdi.

Hikayeye farklı bir bakış açısıyla yeniden bakmaya istekli olduğunu belirten Dong-Hyuk, "Squid Game"in olası ikinci sezonunun serideki maskeli grubun gizemli elebaşı Frontman'e odaklanabileceğinin sinyalini verdi.

SQUID GAME KONUSU NEDİR?

Hayatları boyunca maddi olarak zorlanan dört yüz elli altı kişi, gizemli bir hayatta kalma yarışmasına davet edilir. Bir dizi geleneksel çocuk oyununda yarışan ancak ölümcül dönüşlerle, 45,6 milyar ₩ (38,5 milyon ABD Doları) ödül için rekabet etmek için hayatlarını riske atarlar.