TGRT Video Haber

Hayko Cepkin konserinde korkutan kaza: Dansçısını taşımak isterken kendisini yerde buldu

Ünlü Rock sanatçısı, şarkıcı ve piyanist Hayko Cepkin, Samsun’daki konserinde korku dolu anlar yaşadı. Dans gösterisinin ardından taşımak istediği dansçısıyla birlikte platformdan düşen Cepkin’in o anları, konseri izlemeye giden bir seyirci tarafından kaydedildi.

Samsun’da düzenlenen Atakum Müzik Festivali'nde sahne alan Hayko Cepkin, konserin sonunda hem hayranlarına hem de kendisi ve dans grubuna korku dolu anlar yaşattı. Taşımak istediği dansçısıyla birlikte platformdan aşağı düşen Cepkin, talihsiz kazayı yara almadan atlattı.

OMZUNDA TAŞIMAK İSTEDİ AMA...

Dansçıları, görsel şovları ve yüksek enerjili performansıyla seyircinin başını döndüren Hayko Cepkin, Samsun’daki Atakum Müzik Festivali’nde talihsiz bir kaza yaşadı. Konser sırasında şarkısına dansla eşlik eden ekip üyesini omzunda taşımak isteyen Cepkin, dengesini kaybederek sahnede düştü.

"DAHA HUZURLU GÜNLERDE GÖRÜŞECEĞİZ"

Konseri izlemeye gelen bir seyirci tarafından kameralara kaydedilen o anların ardından dansçı ve Hayko Cepkin’in sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken Cepkin, konserin sonunda "Daha huzurlu günlerde görüşeceğiz, o zamana kadar kendinize iyi bakın" sözleriyle sahneden indi.