Tarih : 07.12.2021 - 12:35 Yorum : 0

“Kestane balının diyarı Zonguldak’tan tüm dünyaya selamlar” sözü ile gündem olan Fehmi Pazarlı’dan yeni çıkış

Eşinin kendisini aldattığı iddiası sonrası katıldığı bir televizyon programında “Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak Gökçebey Pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar” sözleri ile sosyal medyada gündem olan Fehmi Pazarlı’dan yeni bir çıkış geldi.

“Kestane balının diyarı Zonguldak’tan tüm dünyaya selamlar” sözü ile gündem olan Fehmi Pazarlı’dan yeni çıkış

Gülay Pazarlı adlı bir vatandaş katıldığı bir televizyon programında 29 yıllık eşinin Şengül isimli bir kadınla kendisini aldattığını iddia etti. Eşinin iddialarının ardından canlı yayına katılan Fehmi Pazarlı sinir krizi geçiren eşini umursamayarak söylediği, “Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak Gökçebey Pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar” sözleri sosyal medyada gündem olmuştu.

NAFAKAYA TEPKİ GÖSTERDİ

Yaşanan olay sonrası Snob Magazin’e açıklamalarda bulunan Fehmi Pazarlı, Türkiye’de uygulanan nafaka sistemine tepki gösterdi. Pazarlı yaptığı açıklamada, “Bazı kadınlar, boşandıkları takdirde alacakları tazminat ve nafakaları düşünerek kocalarına karşı ilgisiz kalıyorlar. Medeni Kanun zaten baştan aşağı saçmalıklarla dolu. O yüzden değişmeli. Bana kalırsa bugünkü Medeni Kanun ve TV'lerde ekrana gelen bazı programlar yuvaların dağılmasına ve maalesef cinayetlere sebep olabiliyor. Günümüzde eşler arasında ilgi ve alaka neredeyse bitti. Sevgi ve saygı da kalmadı" ifadelerini kullandı.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber