2022-07-02 10:47:14 | Son Güncelleme : 2022-07-02 11:15:36

Acun Ilıcalı Batuhan Karacakaya tartışmasına kardeş de katıldı! Nisa Bölükbaşı'na olay gönderme

Survivor All Star bitti tartışmaları bitmedi. Batuhan Karacakaya'nın annesiyle Acun Ilıcalı'nın tartışmasına kız kardeş Melisa Karacakaya da katıldı. Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı'na gönderme yapan Melisa, ''Keşke abim de yatsaydı'' diyerek paylaşımlarda bulundu.

Acun Ilıcalı Batuhan Karacakaya tartışmasına kardeş de katıldı! Nisa Bölükbaşı'na olay gönderme
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor All Star, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da düzenlenen final gecesiyle birincisini belirledi. Nisa Bölükbaşı, SMS oylamasında rakibi Adem Kılıçcı'yı geride bıraktı ve birinci oldu.  Nisa'nın birinci olması ise sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Binlerce sosyal medya kullanıcısı, Nisa'nın 'yata yata' birinci olduğunu iddia etti. Nisa'nın ''Uykum var'' diyerek oyunlara çıkmamasını hatırlatan birçok kullanıcı, ''Yatarak şampiyonluk olmaz, bu haksızlık" gibi yorumlar yaptı.

Survivor'dan elenen Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya, "Oğlumun hakkı yenmişti" diyerek Acun Ilıcalı'nın tepkisini çekti. Ilıcalı, "Oğlu şampiyon olmadığı zaman biz suçlu oluyoruz. Oğlu kazanamadığı zaman prodüksiyon suçlu, panorama suçlu. Bütün ihale de bize kalıyor. Herhalde şunu hiç düşünmüyor ki bizim kimden ne çıkarımız olabilir?" dedi.

Acun Ilıcalı ve Gülhayat Karacakaya tartışmasına Batuhan Karacakaya'nın kardeşi de katıldı. Melisa, hedefine Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı'nı koydu ve sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Melisa Karacakaya paylaşımında, "Üzüldüğüm tek şey keşke abim bu kadar emek vermeseydi o da yatsaydı. Oy atan destek olan herkesten Allah razı olsun" ifadelerine yer verdi. Melisa Karacakaya'nın isim vermeden Nisa Bölükbaşı'na gönderme yapması dikkatlerden kaçmadı.