2022-07-02 16:45:01 | Son Güncelleme : 2022-07-02 17:16:19

Survivor ikincisi Adem Kılıçcı'dan Acun Ilıcalı'ya şoke eden hamle! Gerginlik tırmanıyor

Survivor All Star yarışmasında Nisa Bölükbaşı ile beraber finale kalan Adem Kılıçcı'dan Acun Ilıcalı'ya karşı herkesi şaşırtan bir hamle geldi. Sosyal medya bu haberle çalkalandı.

Survivor ikincisi Adem Kılıçcı'dan Acun Ilıcalı'ya şoke eden hamle! Gerginlik tırmanıyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Survivor All Star yarışması bitti, tartışmaları bitmedi. Nisa Bölükbaşı'nın Adem Kılıçcı'yı geride bırakarak birinci olması sosyal medyada tepkilere neden olurken Adem'den beklenmeyen bir hamle geldi. SMS oylamasıyla Adem'i geçen Nisa'nın 'yatarak' kazandığı iddialarının yankıları sürerken sosyal medya yeni bir haberle çalkalandı.

Survivor yarışmasında üçüncü kez final koltuğuna oturan Adem Kılıçcı, Acun Ilıcalı'yı hedef aldı. Adem, yarışmanın final yapmasının ardından süren tartışmalar sırasında sosyal medya platformu Instagram'da Acun Ilıcalı'yı takip etmeyi bıraktı.

Adem'in bu hamlesi kısa sürede sosyal medyada gündem olurken bir kısım sosyal medya kullanıcısı Kılıçcı'nın, Ilıcalı'yı bu zamana kadar hiç takip etmediğini, bu yüzden herhangi bir silme durumunun olmadığını söyledi. Adem Kılıçcı'dan ise konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Yusuf 4 Temmuz 2022 21:42

Zaten takip etmiyordu

ARIF 2 Temmuz 2022 18:19

Adem batuhan 6ay yarışmacıları uzerıneoyunoynadınız şimdi neden zorlanızlanıyorsunuzkendızettız kendızbuldunuz