Tgrt Haber
13 Şubat 2024 14:43 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 14:43

Adını Feriha Koydum’un Cansu’su oyunculuğu bıraktı, yeni mesleğini tanıttı

Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu rolüyle yer alan Sedef Şahin, oyunculuğu bıraktı. Sosyal medya hesabından öğretim üyesi olduğunu açıklayan Şahin, “Bugün yepyeni bir sayfa açıldı hayatımda” notunu düştü.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT Haber
Adını Feriha Koydum’un Cansu’su oyunculuğu bıraktı, yeni mesleğini tanıttı
Oyuncu, Dizi

Adını Feriha Koydum, Acil Aşk Aranıyor, Diriliş Ertuğrul gibi yapımlarda rol alan Sedef Şahin, özel bir üniversite tiyatro alanında öğretim üyesi olarak çalışmaya başladığını duyurdu.

SEDEF ŞAHİN'DEN YENİ MESLEK 

Bir süredir herhangi bir projede yer almayan Sedef Şahin, öğretim görevlisi olarak işe başladığını “Bugün yepyeni bir sayfa açıldı hayatımda ve öğretim üyesi oldum. O kadar mutlu ve gururluyum ki…Yıldız hocamın, meleğimin bana vasiyetiydi öğrenci yetiştirmem ben de “hazır hissettiğimde söz hocam “demiştim. Bugün ilk adımımı attım ve ilk dersimizi yaptık. Arayıp söyleyemedim, yanınıza koşamadım belki ama bizi izlediğinize eminim hocam” sözleriyle duyurdu. 

Adını Feriha Koydum’un Cansu’su oyunculuğu bıraktı, yeni mesleğini tanıttı - 1. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...