Tarih : 21.10.2021 - 11:54 Yorum : 0

Adını 'Ye' yapan Kanye West tanınmamak için yaptığıyla herkesi korkuttu

Kim Kardashian ile boşanma aşamasında adını 'Ye' olarak değiştirmesiyle gündemde olan Kanye West, tanınmamak için yaptığıyla sokaktaki insanları korkuttu.

Adını 'Ye' yapan Kanye West tanınmamak için yaptığıyla herkesi korkuttu

Geçtiğimiz günlerde adını 'Ye' olarak değiştirmesiyle hala konuşulan Kanye West, önceki gün New York'taki JFK Havalimanı'nda görüntülendi. Fakat West'i tanımak oldukça zor oldu. Dünyaca ünlü şarkıcı, havalimanında beyaz bir insanın yüzünü andıran, tuhaf bir plastik maskeyle dolaştı. New York'tan önce Venedik'te bulunan West'in iki gündür aynı kıyafetler giymesi de dikkat çekti fakat yüzünün tamamını kaplayan maskenin önüne aynı kıyafetler geçemedi.

West'i tuhaf maskeyle görenler ise oldukça korktu. Birçok kişi, West'in maskeli halini 'ürkütücü' buldu. Ünlü şarkıcının taktığı tuhaf plastik maske, yüzünün tamamını kaplıyordu. Kanye, kafasına siyah bir beyzbol şapkası taktı. Kulağında ise gri kulaklıkları vardı.

Şarkıcı, ürpertici aksesuarını siyah şapka, deri Balenciaga ceket, siyah soluk kot pantolon ve diz boyu çizmelerle kombinledi.

Havalimanında görüntülenmesinin ardından West'in görüştüğü ABD'nin eski başkanı Donald Trump'ın bir dönem avukatı olan Michael Cohen, rapçinin korumalar olmadan özgürce gezebilmek ve tanınmamak için maske taktığını söyledi.

Etiketler : Kanye West Ye Maske
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber