24˚
İstanbul
24˚
şiddetli yağmur
Nem %57
Rüzgar 10.44 /s
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
18 Mayıs 2022 Çarşamba
2022-01-15 11:53:15

İbrahim Tatlıses kötü haberle yıkıldı! Oğlu beyin ameliyatına alındı

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Tatlı'dan olan büyük oğlu Ahmet Tatlıses, beyin ameliyatına alındığı ve durumunun ciddiyetini koruduğu aktarıldı.

İbrahim Tatlıses kötü haberle yıkıldı! Oğlu beyin ameliyatına alındı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in en büyük oğlu olan Ahmet Tatlıses, şu günlerde ciddi bir şağlık problemi yaşıyor. TV100'ün hazerine göre, Tatlıses'in Adalet Tatlı'dan olan oğlu Ahmet Tatlıses, özel bir hastaneden beyin amletiyatına alındığı açıklandı.

Ahmet Tatlıses'in ameliyattan sonra durumunun ciddiyetini koruduğu aktarılırken, ziyaret eden isimlerin arasından kardeşi İdo Tatlıses'te vardı. Öte yandan İbrahim Tatlıses'ten oğlunun durumana ilişkin herhangi bir açıklamada gelmedi.

Ahmet Tatlıses'in ameliyattan sonra durumunun ciddiyetini koruduğu aktarılırdı

AHMET TATLISES KİMDİR?

Ahmet Tatlıses, İbrahim Tatlıses'in Şanlıurfa'da evlendiği ilk eşi Adalet Tatlı'dan olan üç çocuğundan biridir. Ahmet Tatlıses, bir dönem ünlü şarkıcı Ceylan ile evlenmiş ama ikilinin birlikteliği uzun sürmemişti. Çiftin 2 yıl süren evliliklerinde Mert adından bir oğlu olmuştu. 2002 yılında Ceylan'dan ayrılığı sonrası 2008 yılında Tülay Koça ile dünyaevine girdi.

Etiketler