2022-08-05 09:23:33 | Son Güncelleme : 2022-08-05 09:37:55

76 yaşında koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan'ın son sağlık durumu! 'Geçmiş olsun' mesajları yağdı

Türkiye'nin yaşlanmayan kadınlarından Ajda Pekkan, 76 yaşında koronavirüse yakalandı. Süperstar'ın sağlık durumu hayranları tarafından merak edilince sosyal medyadan açıklama geldi. Pekkan, iyileşme sürecinde olduğunu açıkladı.

76 yaşında koronavirüse yakalanan Ajda Pekkan'ın son sağlık durumu! 'Geçmiş olsun' mesajları yağdı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ajda Pekkan, yaz aylarında bir yandan tatilini yapıp bir yandan da konserden konsere koşarken geçtiğimiz günlerde tüm konserlerinin iptal edildiği duyuruldu. Hayranlarını üzen haberin sebebi ise Ajda Pekkan'ın koronavirüse yakalanması oldu. Son konseri Bodrum'da sahnede 2 saat boyunca ayakta şarkılarını seslendiren Süperstar, ardından rahatsızlandı ve yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı. Evinde kendisini karantina altına alan ünlü sanatçının sağlık durumu herkes tarafından merak edilince, kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Süperstar, iyileşme sürecinde olduğunu belirtti.

Instagram hesabından yazılı bir paylaşım yapan Pekkan, son sağlık durumu hakkında şunları yazdı:

"Tüm dosyalarım ve sevenlerime, üç gün önce soğuk algınlığı belirtileriyle başlayan süreci hafif semptomlarla dinlenerek geçirmekteyim. Basından haberi okuyarak mesaj yazan, arayan güzel dileklerini şifa ve dualarını gönderen sevenlerim ve dostlarıma… Aşılar ve değerli doktorlarımız sayesinde iyileşme sürecinde olduğumu ve bugün dünden daha iyi olduğumu bildirmek istiyorum.''

76 yaşındaki Pekkan'ın paylaşımına Nilüfer, Nihat Odabaşı, Sevim Emre ve Serra Tokdemir gibi birçok ünlü isimden yorum geldi, Pekkan'a 'geçmiş olsun' dileklerini ilettiler.