2022-05-11 17:46:21 | Son Güncelleme : 2022-05-11 17:53:20

Evliliği oyuncak ettiler: Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yine boşandı

Amsterdam’da 2019 yılında evlenen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı boşanıp kısa süre sonra tekrar barışmışlardı. 2021’de tekrar evlenen çift ikinci kez boşandı.

Evliliği oyuncak ettiler: Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yine boşandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı 2019 yılında Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da evlenmişlerdi. Çift evliliklerinin 9. ayında boşanma kararı alıp ayrılmışlardı. Ayrılıkları 20 gün süren ikili, barıştıktan sonra 2021 yılında yeniden evlendi.

Birbirlerine ikinci kez şans verdikleri evliliklerinde de mutluluğu bulamayan çift, bugün Beykoz Adliyesi'ne gelerek evliliklerini anlaşmalı olarak bitirdi.

“EVLİ GİBİ DEĞİLDİK”

Boşandıktan sonra adliye önünde magazin muhabirlerinin sorularını cevaplayan Sinan Akçıl, "Zaten 5 aydır ayrıyız. Malumun ilanı. Herkes için hayırlısı olsun. İlk boşanmada da bu kapıdan çıkmıştık.

Böyle şeyler olabiliyor. Ayrılık her zaman gerçekleşiyor, söyleyecek bir şey yok. Uzun süredir ayrı olduğumuz için ayrılırken ben de çok bir şey hissetmedim. Zaten 5 aydır evli gibi değildik” ifadelerini kullandı.

“HER HİKAYENİN SONU OLABİLİYOR”

İkinci evliliklerinde ilişkilerini kurtarmak için bir şey yapmadıklarını belirten Akçıl, “Mal paylaşımı konusunda gizlilik kararı var ama gereken her şey yapılacak. Kırgınlığım yok, Burcu çok değerli bir insan. Çok güzel bir hikayeydi ama her hikayenin sonu olabiliyor. Bundan sonra da görüşmeye devam edeceğiz” dedi.

“FAZLA CESURUZ”

Burcu Kıratlı ise ‘Hissizim şu an açıkçası. Pek de bir şey söylemeye gerek yok hazırdık. İki Boşanma, biraz fazla cesuruz. Yapacak bir şey yok.’ ifadelerini kullandı.

Etiketler