Tgrt Haber
09 Aralık 2023 10:10 - Güncelleme : 09 Aralık 2023 10:34

Aleyna Tilki menajeriyle birbirine girdi! 'Beni öldürmek istiyorlar' sözlerine şok cevap

Şarkıcı Aleyna Tilki'nin ''konserlerim iptal oluyor, beni öldürmek istiyorlar'' sözlerine menajer Haluk Şentürk'ten sert cevap geldi. Şentürk, ''Aleyna Tilki kendi kendisinin katili'' diyerek ''Paylaşımlarına, mesajlarına dikkat etmezse daha çok üzülür.'' ifadelerine yer verdi. Aleyna Tilki bu sözler üzerine konser öncesi otel tercih etmemesinin sebebini anlatarak sektör temsilcilerine tekrar cevap verdi.

Editör: Murat Makas / Kaynak: TGRT Haber, onedio
Aleyna Tilki, Haluk Şentürk, Konser

Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin konserlerinin iptal edildiğini belirttiği videosu sosyal medyada viral oldu. Sahnelere çıkışının engellendiğini söyleyerek sektör temsilcilerine isyan eden Aleyna Tilki’nin küfür ettiği video binlerce etkileşim aldı.

MENAJERİNDEN SERT CEVAP

Olaylar alevlenmişken, Aleyna Tilki'nin serzenişine dair ilk açıklama Gülşen, Hadise ve Yıldız Tilbe gibi isimlerin de menajerliğini yapan ve Müge Dağıstanlı'ya konuşan Haluk Şentürk'ten geldi. Menajer Haluk Şentürk, Tilki hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Aleyna Tilki menajeriyle birbirine girdi! 'Beni öldürmek istiyorlar' sözlerine şok cevap

'Açıkça ve çekinmeden söylüyorum; Aleyna'nın sözlerinin hedefinde direkt ben varım!' diyen Haluk Şentürk, ''Bunu gerçekle ilgili bir çekincem olmadığı için rahatlıkla söylüyorum. Sebebine gelince; iki hafta önce bir Avrupa turnesi başladı. Grupta 20'ye kadın sanatçı bulunuyor. Aralarında menajerlerini yürüttüğüm isimler var. Aleyna'nın ifadesinin aksine kadroda onun da yer alması için çok çaba harcadım. Bu çabamı yanlış yorumlamasını toyluğuna veriyorum.' dedi.
Sözlerine devam eden Haluk Şentürk, "Ne ben, ne de çalıştığım sanatçılar onun önünü kesmek, işini bozmak için çaba ya da vakit harcayamayız" dedi.

''ALEYNA KENDİ KENDİSİNİN KATİLİ''

Sert çıkışlarda bulunan Haluk Şentürk, sözlerini, ''Suçlama, küfür ve el hareketi cahilliğinden! Halbuki çok özel bir yetenek. Ama kariyerini yönetemiyor ve saçmalıyor. Paylaşımlarına, mesajlarına dikkat etmezse daha çok üzülür. Bü ülkenin yapısına saygı duyacak. Büyüklerine karşı edepli davranacak. Nankör olmayacak. Bir de 'Ölmemi istiyorlar' demiş. Öldürmek mi? Aleyna kendi kendisinin katili!'' diyerek bitirdi.

Aleyna Tilki menajeriyle birbirine girdi! 'Beni öldürmek istiyorlar' sözlerine şok cevap

''HER YERDE TEK KALIYORUM''

Bu sözler üzerine Aleyna Tilki tekrar sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. Tilki şu sözlere yer verdi:

''Bugün hakkımda çıkan açıklamalar doğru değil. Hatta gerçeklik algıma oynanan bir oyun daha… Çıkacağımız turnede yurt dışı uçak bileti, ekipman masraflarının çok olduğunu söylediler ve ben o turnede olmak istediğimi, uçak masrafını düşürmek için ‘Uçak bana şart değil, zaten dünyanın her yerinde tek kalıyorum orada bir evde kalır trenle de konserime gider gelirim. Tren sahneden önce beni yormaz aksine bana ilham olur.’ dediğimi kendisi dahil herkes biliyor. Hatta orkestramı bile bu turneye göre tasarlamıştım. Kendileri de bu şekilde işlerini çok kolaylaştırdığımı söylediler.''

Çok üzüldüm. Ben gazetenin üstünden yeri gelince ekmek yiyen, ülkede güvenlik problemim olsa da yaşıtlarım gibi yaşamı deneyimlemek için paylaşımlı öğrenci evlerinde kalan, son bir yılımı doğanın en bakir yerlerinde bazen babamla bazen arkadaşlarımla dağlarda kalarak geçirmiş, konforu gerçek şeylerde arayan bir kadınım. Zaten nasıl oldu da tüm sektör algı operasyonuyla beni benden tam tersi göstermişti hiç anlayamamıştım. Artık daha yeni bi versiyonumda olduğum için herşeyi anlıyorum ve tek değilim.

Ben yıllardır dünyanın her yerine gidip iki İngilizce üç tane de Türkçe albüm bitirdim. Henüz hiçbirini çıkartmadım. Çünkü sizin gibi acelelerim yok. Şarkılarım tüm otoritelerden daha büyük benim için çünkü onlar benim hikayem ve kalpten kalbe hepimizin yaşadığı hissettiği hikayeler… Onlar sizden korkamaz… Hepimiz o turnenin ve hatta çocukluğumdan beri sahnelerimin neden iptal olduğunu biliyor olacağız.

Kaynak: TGRT Haber, onedio
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...