24˚
İstanbul
24˚
hafif yağmur
Nem %51
Rüzgar 3.26 /s
Cuma
26˚/19˚
Cumartesi
27˚/19˚
Pazar
27˚/18˚
Pazartesi
26˚/19˚
26 Mayıs 2022 Perşembe
2021-10-27 14:17:44

Alişan ve Buse Varol'dan boşanmıyoruz paylaşımı

Geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan, son zamanlarda magazin gündemini meşgul eden 'boşanacaklar mı' iddialarına cevap verdi. Eşi Buse Varol ile fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Alişan'ın bu hareketi üzerine Varol da aynı fotoğrafı 'Canım Kocam' etiketiyle yayımladı.

Alişan ve Buse Varol'dan boşanmıyoruz paylaşımı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Alişan ile Buse Varol çiftinden boşanacakları yönündeki iddialara cevap gecikmedi. Sosyal medya paylaşımı ile söylentileri yalanlayan çiftin fotoğrafı, mutluluklarını gözler önüne serdi.

Geçtiğimiz aylarda koronavirüs sebebiyle hastanede tedavi gören kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölüm haberini alan Alişan, o günden beri acısını magazin gündeminden uzak yaşıyordu. İDDİALARA EN GÜZEL CEVAP

Eşi Buse Varol ile haklarında çıkan 'boşanma' iddialarına daha fazla kayıtsız kalamayan ünlü şarkıcı, magazin gündemini meşgul eden o söylentilere fotoğrafla cevap verdi. Alişan'ın kişisel Instagram hesabından, eşi Buse Varol'u etiketliği bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın üzerine nazar boncuğu koymayı ihmal etmeyen şarkıcının paylaşımını kendi hikayesinde paylaşan Buse Varol 'Canım kocam' notuyla söylentileri yalanladı.

İşte çiftin paylaştığı o fotoğraf:

Art arda yapılan paylaşımlar, boşanacakları yönündeki iddialara en güzel cevap olurken 2018'in yaz aylarında ihtişamlı bir düğünle dünya evine giren çiftin 2 çocuğu var

 

Etiketler