2022-01-12 17:25:41

Alişan'ın 'Dizilerde öpüşseydi karım olmazdı' sözlerine eşi Buse Varol'dan cevap

Alişan'ın eşi Buse Varol ile ilgili söylediklerinin ardından Varol'dan ilk açıklama geldi. Kocasının 'Dizilerde birileriyle öpüşseydi benim karım olamazdı' sözlerinin ardından ünlü oyuncu da eşinin açıklamalarına destek verdi.

Alişan'ın 'Dizilerde öpüşseydi karım olmazdı' sözlerine eşi Buse Varol'dan cevap
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

2018 yılında nikah masasına oturarak hayatlarını birleştiren Alişan ve Buse Varol çifti, magazin gündeminnden düşmüyor. Çarpıcı açıklamalarıyla sık sık dikkatleri üzerine çeken Alişan, son olarak oyuncu eşi Buse Varol'la ilgili olarak 'Dizilerde birileriyle öpüşseydi benim karım olamazdı' sözleriyle eleştiri oklarını üzerine çekti. Sosyal medyada gündem olan ve uzun süre konuşulan bu ifadelere Varol'dan gelen ilk açıklama ise eşini destekler nitelikte oldu. Buse Varol, konuyla ilgili olarak, "Alişan'ın söylemeye çalıştığı ile insanların anladığı o kadar farklı ki. Her zamanki gibi yanlış anlaşılmış" dedi.

"HERHALDE AYRILMAMIZI İSTİYORLAR"

Son dönemde ayrılık haberleriyle sık sık gündeme gelen Alişan ve Buse Varol çifti, söz konusu iddiaları yalanladı. Bu iddiaların nereden çıktığını bilmediğini söyleyen Varol, "Herhalde ayrılmamızı istiyorlar. Sürekli 'boşanıyorlar' gibi saçma sapan iddialar. Bizim gündemimizde, Allah korusun hiç böyle bir şey yok. Bir sürü kötü şey yaşadık ve iyileşmeye çalıştığımız bir zaman. İnsanların bu kadar saygısız olması ve bu kadar çok üzerimize geliyor olmalarına anlam veremiyorum" şeklinde konuştu.

"BELKİ DE GERÇEKTEN MERAK EDİYORLAR"

"Ayrılık haberlerinden çok sıkıldım ama yapacak bir şey yok. İlla ki çıkıyor böyle şeyler. Bir uyanıyorum üçüncü çocuk, bir uyanıyorum boşanıyorum! Bir gün uyanıyorum başka bir şey. O yüzden artık görmemezlikten geliyorum" diyen Buse Varol, bir takipçisinin "Alişan sayesinde zengin oldu" yorumuna da değindi. Yorumu 'çok komik' diyerek nitelendiren Varol, "İnsanların o kadar çok boş vakti var ki sürekli böyle saçma sapan şeyler söyleniyor. Belki de gerçekten merak ediyorlar ben de gereken cevapları veriyorum' ifadelerini kullandı.

"HER ZAMANKİ GİBİ YANLIŞ ANLAŞILMIŞ"

Alişan'ın "Buse dizilerde öpüşseydi, karım olamazdı" sözlerine açıklık getiren Varol, "Alişan'ın söylemeye çalıştığı ile insanların anladığı o kadar farklı ki. Herkesin hayat görüşü ve hayata bakış açısı var. Buna her şeyden önce saygı duyulması gerektiğine inanıyorum. Zaten Alişan'dan önce oynadığım birçok projede hiç öpüşme sahnesi yaşamadım ve yaşamayı tercih etmedim. Bu benim tercihim, edenler eder. Alişan da bunu söylemeye çalışmış ama her zamanki gibi yanlış anlaşılmış" dedi.

"BENİM HAYAT GÖRÜŞÜM, BENİM HAYATIM"

'Öpüşme' itirafıyla gündem olan ve sosyal medyada bazı takipçilerinin tepkisini çeken 45 yaşındaki türkücü, Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulunmuştu. Alişan, "Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim" ifadelerini kullanmıştı.

.

Etiketler