22˚
İstanbul
22˚
parçalı az bulutlu
Nem %47
Rüzgar 4.40 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
23˚/15˚
Perşembe
25˚/17˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2021-09-30 15:52:49

Aracını kaldırıma park eden MasterChef Murat, polisi çileden çıkardı

Bolu’da MasterChef'in eski yarışmacısı Murat Özdemir, aracını bilinçli bir şekilde kaldırıma park ederek sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Ekipleri çileden çıkaran Özdemir ve şoförü gözaltına alındı.

Aracını kaldırıma park eden MasterChef Murat, polisi çileden çıkardı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz yıllarda MasterChef programında ünlü olan Murat Özdemir, şoförüyle birlikte geldiği Tabaklar Mahallesi PTT Caddesi'nde üzerinde ismi yazılı olan aracını kaldırıma park etti. Özdemir’in olay yerinden ayrılmasının ardından vatandaşlar araçta bulunan şoföre tepki göstererek, aracı kaldırmasını istedi.

Vatandaşlarla araç sürücüsü arasında yaşanan tartışmanın ardından ihbar üzerine olay yerine trafik ve asayiş ekipleri sevk edildi.

'BİZDE PARA ÇOK'

Yaşananları uzaktan izleyen Murat Özdemir, polis ekiplerinin olay yerine gelmesiyle birlikte sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak aracın yanına geldi.

Polis ekipleri tarafından olay yerinden uzaklaştırılan Özdemir, polislere yönelik olarak “Cezayı yazsın. Bizde para çok” dedi. Konuşmalarıyla ekipleri çileden çıkaran Özdemir ve şoförü gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Ayrıca, geçtiğimiz aylarda Murat Özdemir aracını yine aynı yere park ederek polis ekiplerine rüşvet teklif ettiği için gözaltına alınmıştı.

Etiketler