25˚
İstanbul
25˚
açık
Nem %48
Rüzgar 4.53 /s
Perşembe
25˚/18˚
Cuma
26˚/20˚
Cumartesi
26˚/18˚
Pazar
26˚/18˚
25 Mayıs 2022 Çarşamba
2021-12-24 23:10:07

Arda Turan’ın evindeki tuvalet kağıdının rengi olay oldu

Galatasaray’ın ünlü futbolcusu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan’ın evine ziyarete giden fenomen Ala Tokel, banyodaki tuvalet kağıdını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşım sosyal medyada kısa sürede büyük yorum aldı.

Arda Turan’ın evindeki tuvalet kağıdının rengi olay oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan, evinde fenomen Ala Tokel’i ağırladı. Siyah tutkusu ile bilinen Aslıhan Turan’ın evinde siyah rengin hakim olduğu bilinirken Tokel’in ziyaret sırasında misafir tuvaletinde siyah tuvalet kağıdı olduğunu görünce şaşkına dönüp sosyal medya hesabından paylaştı. Tokel paylaşımda “Çok sormuştunuz; evet, Aslıhan’ın tuvalet kağıdı da siyah” ifadelerini kullandı. Tokel’in paylaşımının ardından Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan, sosyal medyada gündem oldu. Türkiye’de satışı bulunmayan bu tuvalet kağıdının 6’lı paketi tam 400 lira!

“SADECE MİSAFİR TUVALETİNDE VAR”

Bir televizyon programına telefonla bağlanarak açıklama yapan Turan, “Bir arkadaşımda görmüştüm çok beğenmiştim. Türkiye’de yok, yurt dışından getirttim. Çok özel bir şey değil ama zor bulunuyor. Artık her tuvalete koymuyorum sadece misafir tuvaletinde var” dedi.

Etiketler