Tgrt Haber
27 Kasım 2023 22:50 - Güncelleme : 27 Kasım 2023 23:04

Arda Turan'ın Seçil Erzan'a 'elden' verdiği para, yapay zeka ile resmedildi 

Arda Turan’ın da içinde olduğu 18 ismin şikayetçi olduğu dolandırıcılık olayında Seçil Erzan ile Arda Turan arasında elden verildiği öne sürülen paralar, yapay zeka ile resmedildi. 13 milyon 900 bin dolarını kaptırdığı iddia edilen para 12 metrekarelik odaya yığıldı. 

Editör: Mutluhan Yıldız / Kaynak: TGRT Haber
Arda Turan'ın Seçil Erzan'a 'elden' verdiği para, yapay zeka ile resmedildi 
Arda Turan, Seçil Erzan, Dolandırıcı, Para, Dolar

Yüksek kar getirili özel ve güvenilir fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişinin yaklaşık 25 milyon dolar dolandırılması iddiası gündemdeki yerini koruyor.

Dolandırıcılık olayında en çok konuşulanlardan biri de elden verilen yüksek miktardaki paralar oldu. Futbol camiasında büyük yankı uyandıran bu dolandırıcılık vakasının en çok konuşulan ismi, Galatasaray ve dünya kulüplerinde top koşturan eski oyuncusu Arda Turan oldu.

Arda Turan, Seçil Erzan’a elden 13 milyon 900 bin dolar verdiği öğrenilmişti. Paranın miktarı ve elden verilmesi sosyal medyada gündem oldu. 

Paranın taşınması akıllarda soru işareti oluştururken, yapay zeka ise 13 milyon 900 bin doları bir odaya sığdırdı. Yapay zekaya 12 metrekarelik bir odaya 13 milyon doların nasıl resmedilmesi istendi. 

Yapay zekanın oluşturduğu resim sosyal medyada gündem oldu. 

İşte yapay zekanın çıkardığı o görsel: 

Arda Turan'ın Seçil Erzan'a 'elden' verdiği para, yapay zeka ile resmedildi 

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Hckr30 Kasım 2023 14:02

Karun da sarayı malı mülkü altınları serveti ile yerin dibine batırılmıştı

Tanju Çorağan 30 Kasım 2023 09:25

Vatandaş halk ekmek sırasında bir lira daha ucuz ekmek peşinde,çok zeki insanlar yoksulluk nedeniyle akademik çalışma yapamazken bu akıl almaz bir aç gözlülük.Zaten çok paranız var,nedir bu doyumsuzluk? Allah ıslah etsin

Mehmet29 Kasım 2023 21:07

Haydan gelir huya gider.

Mutlucan 29 Kasım 2023 10:34

Erkeğin akli kadina yenilir malesef Arda Turan gibi çök kişi var

Deniz29 Kasım 2023 03:16

Allah verir Sükretmezsen Bir anda geri Alir

Sonraki Haber Yükleniyor...