20˚
İstanbul
20˚
hafif yağmur
Nem %70
Rüzgar 4.97 /s
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
23˚/15˚
Perşembe
25˚/17˚
Cuma
27˚/20˚
23 Mayıs 2022 Pazartesi
2021-12-30 12:31:19

Bahar Candan'dan yeni ilan: Günlük 200 dolar ve akşam yemeği ile arkadaş arıyor

Katıldığı bir kıyafet yarışması programıyla üne kavuşan Bahar Candan, yine sosyal medya hesabından paylaştığı bir ilanla gündeme geldi. Daha önce de 5 bin lira maaş ve sigorta karşılığında arkadaş aradığını duyuran Candan, bu kez de günlük 200 dolar ile arkadaşı olacak birisini aradığını duyurdu.

Bahar Candan'dan yeni ilan: Günlük 200 dolar ve akşam yemeği ile arkadaş arıyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Yarışma programıyla kavuştuğu ünün ardından sık sık adından söz ettiren magazin dünyasının sevilen ismi Bahar Candan yine yeni bir ilanla gündemde. Daha önce 5 bin lira maaşla arkadaş aradığını duyuran Candan bu kez de günlük 200 dolar teklifiyle ilan verdi. 

ÜNLÜ İSİMLER BİLE BAŞVURDU

Şimdilerde bir haber programında yorumcu olan Bahar Candan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerinde topladı. Daha önce para karşılığı arkadaş aradığını duyuran Candan arkadaşı olmak isteyen kişiye 5000 TL maaş+sigorta+3 öğün yemek ve bir de ara öğün vereceğini söylemişti. O ilanın ardından ünlü isimlerden bile kendisine başvuru geldiğini söyleyen ünlü isim bu kez de yine benzer bir ialnla, ancak bu kez paranın miktarını yükselterek arkadaş aradığını duyurdu.

Bahar Candan'ın ilk iş ilanı çojk satıda kişinin dikkatini çekmişti.

"YEVMİYE, AKŞAM YEMEĞİ VE 200 USD"

Yine yalnızlık çektiği anlaşılan Candan, ilanında bu kez cinsiyet de bildirdi. Kız arkadaş aradığını belirten Candan, "Yevmiye, akşam yemeği ve 200 USD" ifadelerini kullandı.

Bahar Candan'ın son ilanı

 

 

Etiketler