Tarih : 15.10.2021 - 11:44 Yorum : 0

Bensu Soral ve Hakan Baş boşandı mı? Güzel oyuncudan beklenen haber!

2018 yılında nikah masasına oturan ve mutlu bir evlilik geçirmekte olan ünlü oyuncu Bensu Soral ve eşi Hakan Baş çiftinin üstünde bir süredir kara bulutlar dolaşıyor. İhanet iddialarıyla çiftin boşanacağına dair çıkan haberler, ünlü çiftin sevenlerini de üzdü. Peki Bensu Soral ve Hakan Baş boşandı mı? İşte detaylar.

Bensu Soral ve Hakan Baş boşandı mı? Güzel oyuncudan beklenen haber!

3 yıllık eşi Hakan Baş’tan ayrıldığına yönelik çıkan iddialar ile birlikte dikkatleri üzerine çeken Bensu Soral, çıkan ihanet haberleri üzerinden sosyal medya hesabından paylaştığı açıklamayla hassas bir süreçten geçtiklerini ve bu konuda duyarlı olunmasını rica etmişti. Fakat iddiaların son bulmaması ve net bir açıklamanın da yapılmamış olması, merakı gün geçtikçe daha da arttırdı. Bensu Soral ve Hakan Baş boşandı mı? Bensu Soral iddialar için ne dedi?

BENSU SORAL’DAN BEKLENEN AÇIKLAMA

2018 yılında büyük bir törenle evlenen Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, çıkan ihanet iddiaları üzerinde boşanma haberleriyle gündeme geldi. Ünlü çiftin boşanıp boşanmadığına dair iddialar sürerken, herhangi bir açıklama gelmemesi de dikkat çekiyordu. Geçtiğimiz günlerde Hakan Baş’ın sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile bir mekan çıkışı görüntülenmesiyle ihanet haberlerinin artması üzerine Bensu Soral, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

"Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz, birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var.”

Evliliklerinin hassas bir süreçte olduğunun altını çizen Bensu Soral, çıkan ihanet haberlerinin asılsız olduğunu böyle ifade etmişti. Fakat tüm bu açıklamalara rağmen çiftin boşanacağına dair konuşmalar devam etti. Dün gece bir davet çıkışı görüntülenen Bensu Soral yaptığı konuşmada son çıkan haberler üzerine tüm merak edilenleri yanıtladı.

“GERÇEK DEĞİL O HABERLER”

Davet çıkışı görüntülenen ve muhabirlerin sorularını yanıtlayan Bensu Soral, çıkan haberlerin doğru olmadığını, herhangi bir gelişme olursa saklamayacaklarını belirtti. Soral, ihanet ve boşanma iddialarını şu şekilde yanıtladı:

“Gerçek değil o haberler. Biz de gördük Hakan’la birlikte o haberleri. Biz zaten onunla birlikte ortak bir açıklama yaptık. Sizden bir şey gizlemiyoruz zaten. Daha önce anlattığımız gibi, hala bir karar veremedik. Bir boşanma söz konusu değil. Olursa zaten bunu saklamayız. Olduğunda sizinle paylaşırız. Şuan kurtarmak için çabalıyoruz ama olmazsa da kısmet zaten bu işler..."

Etiketler : Bensu Soral Hakan Baş
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber