2022-02-21 17:21:00 | Son Güncelleme : 2022-02-21 22:09:21

Cem Yılmaz sahte Bill Gates maili ile gündem oldu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Bill Gates'ten kendisine gelen maili paylaşınca sosyal medyada gündem oldu. Dolandırıcılık amaçlı gönderilen maili "Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü." ifadeleriyle paylaşan komedyenin ifşası çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Cem Yılmaz, Bill Gates'ten gelen e-maili ifşa etti.
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Cem Yılmaz, Bill Gates'ten gelen e-maili ifşa etti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medyada paylaştığı 'Bill Gates'ten gelen mail' ile kısa sürede gündem oldu. Kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü" dedi.

Kendisine dolandırıcılık amaçlı gönderilen bir e-maili ifşa eden Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü. Bill Gates diye mail atılır mı?" ifadelerini kullandı.

'Mr. Bill Gates' kullanıcı adlı mail adresinden kendisine gelen e-maili Twitter adresinden ifşa eden Yılmaz paylaşımında, "Az evvel bana gelen mail. Ulan her şey paspallaştı dolandırıcılığın bile kalitesi düştü. Bill Gates diye mail atılır mı ya" ifadelerini kullandı. Takipçileri ise yorumlarda, 'İllümünati'ye davet' ve 'altın buldum' gibi konularla çok sayıda dolandırıcılık mesajı paylaşarak duruma tepki gösterdi.

Etiketler