22˚
İstanbul
22˚
parçalı az bulutlu
Nem %47
Rüzgar 4.40 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
23˚/15˚
Perşembe
25˚/17˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-28 15:23:03

Bircan Bali, Ece Erken'in yaşadıklarını canlı yayında anlattı: Demet Akalın kötü gün dostu

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünün ardından Söylemezsem Olmaz ekibi eski sunucuları Ece Erken'in yanına koştu. Programın yorumcusu olan Bircan Bali, kanlı saldırı sonrası Ece Erken'in yaşadıklarını canlı yayında anlattı.

Bircan Bali, Ece Erken'in yaşadıklarını canlı yayında anlattı: Demet Akalın kötü gün dostu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcusu Bircan Bali, yakın arkadaşı Ece Erken’nin eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüne neden olan kanlı saldırı sonrası Ece Erken'in  yaşadıklarını canlı yayında anlattı.

"DEMET AKALIN KÖTÜ GÜN DOSTU"

Bircan Bali, Demet Akalın ve eşi Ece Erken’i ziyarete geldiğini söyledi. “Demet Akalın gerçek bir kötü gün dostu. Okan Kurt ile geldi Ece’nin ayaklarının dibine sarıldı. Tepsilerle yemek gönderdi. Helva dağıtmış, Kuran okutmuş.”

"ÇOK ÜZGÜNÜM"

Ece Erken'in acı gününde Demet Akalın da küslüğü bir kenara bıraktı. Akalın paylaşımında "Ben çok üzgünüm. Diyecek bir şey bulamıyorum" yazdı.

TEHDİT MESAJI GELMİŞ

Bircan Bali açıklamalarında Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölmeden önce telefonuna tehdit mesajı geldiğini ifade ederek, "Şerefsizce bir saldırıyı kimse hak etmez. Ece olduğu yerde görüntüleri izleyince dizlerinin üzerine çöktü; telefonla görüntüyü yakınlaştırdı, kocasını sevdi eliyle ve sadece 'yapayalnız, kimse yok' dedi. Çok az, çok zor konuşuyor" diyerek ağlamaya başladı.

ALİŞAN KÜSLÜĞÜ KENARA BIRAKTI

Ece Erken'e bir mesaj da Alişan'dan geldi. Kardeşinin vefatı sonrası zor günler geçiren Alişan'a, "Eymen'im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın. Selçuk da öyle isterdi. Eymen seni çok özledi, ben de" sözleriyle zeytin dalı uzatan Ece Erken ile ilgili Alişan şunları yazdı:

Etiketler