Tgrt Haber
13 Kasım 2023 10:15 - Güncelleme : 13 Kasım 2023 10:15

Birce Akalay takipçilerini korkuttu! 'Stresten' diyerek sosyal medyadan paylaştı

Yüzünde çıkan yaraları sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu Birce Akalay, hayranlarını korkuttu. Paylaşımında bu yaraların nedenini paylaşan oyuncu, “Sivilceli ve uçuklu yüzümle koskocaman bir öpücük.” dedi.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: Haber Merkezi
Birce Akalay takipçilerini korkuttu! 'Stresten' diyerek sosyal medyadan paylaştı
Birce Akalay

Oyuncu Birce Akalay, sosyal medya hesabından makyajsız ve yüzünde oluşan yaraların görüldüğü bir fotoğrafı paylaştı. Bir Derdim Var dizisiyle ekrana dönen oyuncu, heyecan ve stresten kaynaklı suratında sivilce ve yaraların oluştuğunu belirtti.

"SURATIM AÇAN ÇİÇEKLERLE DOLU"

Bir Derdim Var dizisiyle ekrana dönen oyuncu, setten kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Yüzünde çıkan uçuk ve sivilceleri de paylaşan oyuncu, “Son kareyi ilk paylaşıyorum zira bu serinin kapağının hakkı sivilceli ve uçuklu yüzümle koskocaman bir öpücük. Çünkü kayıt dediğimizin ilk haftasından bu kare. Yüzüm heyecandan ve stresten açan çiçeklerle dolu biraz. Ama gerçek ;) Siz bir de sete sorun başka neler oldu neler! Neyse…” notunu düştü.

Birce Akalay takipçilerini korkuttu! 'Stresten' diyerek sosyal medyadan paylaştı

"UZUN SÜRE GÖZYAŞLARIMA HAKİM OLAMADIM"

Uzun bir aranın ardından Bir Derdim Var dizisiyle ekrana dönen oyuncu Birce Akalay, heyecanını sosyal medyadan duyurdu. Akalay, ilk bölümü izledikten sonra uzun süre gözyaşlarına hakim olamadığını söyleyerek, "Sevgili dostlar, yayından sonra ancak gelebiliyorum kendime.Bu heyecanımla unuttuğum dostlarım olduysa lütfen beni affedin. Bugüne kadar birçok değerli projede varoldum. Ancak ilk defa perşembe akşamı yayını izledikten sonra uzun süre gözyaşlarıma hakim olamadım. Benim için Bir Derdim Var’ın neden böyle hissettirdiğini çok yakınımdaki dostlarım bilirler elbette. Hayatımda hiç yüzünü görmediğim, hiç ama hiç tanımadığım ya da tanışamayacağım çocuklara, gençlere,insanlara dokunabilmek, onlara biraz olsun derdimizi anlatabilmek şansına erişebilmiştim sonunda. Bunun benim için anlamı paha biçilemez işte." sözlerine yer verdi. 

 

Kaynak: Haber Merkezi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...