Tgrt Haber
08 Şubat 2024 10:36 - Güncelleme : 08 Şubat 2024 10:48

Lisa Blackpink'ten ayrılıyor mu? KENDİ ŞİRKETİNİ KURDU Blackpink dağıldı mı?

Lisa, ünlü K-Pop grubu Blackpink'ten ayrılıyor mu? Blackpink'in popüler üyelerinden Lisa, kendi şirketi 'LLOUD'u duyurdu. Peki, Lisa Blackpink'ten ayrılıyor mu? Blackpink dağıldı mı? İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Lisa Blackpink'ten ayrılıyor mu? KENDİ ŞİRKETİNİ KURDU Blackpink dağıldı mı?
K-pop

Blackpink'in popüler üyelerinden Lisa, kendi şirketi 'LLOUD'u duyurdu. Peki, Lisa Blackpink'ten ayrılıyor mu? İşte detaylar...

LISA KENDİ ŞİRKETİ LLOUD'U DUYURDU

Blackpink'in popüler üyelerinden Lisa, kendi müzik ve eğlence şirketi olan 'LLOUD'u resmen duyurdu. Lisa, "Müzik ve eğlence alanındaki vizyonumu sergileyeceğim bir platform olan LLOUD ile tanışın. Birlikte yeni sınırları zorlamak için bu heyecan verici yolculukta bana katılın." açıklamasında bulundu. Lisa'nın kendi şirketini kurması, hayranlar arasında büyük bir heyecan ve merakla karşılandı.

Blackpink Lisa kendi şirketini duyurdu! Lisa, K-Pop grubu Blackpink'ten ayrılıyor mu? Blackpink dağıldı mı? - 1. Resim

BLACKPINK ÜYELERİ LISA VE JENNIE GRUPTAN AYRILIYOR MU?

Blackpink'in diğer üyelerinden Jennie, daha önce kendi şirketini kurmuştu. Bu hamle, grup üyelerinin solo kariyerlerine yönelik adımlar atmaya başladığını gösteriyor. Rose ve Jisoo'nun solo faaliyetleri için ise henüz net bir yol belirlenmiş değil.

BLACKPINK DAĞILIYOR MU? ÜYELER AYRILIYOR MU?

Blackpink üyeleri, daha önce YG Entertainment bünyesinde grupları Blackpink için beraber kalacaklarını ve YG ile sadece Blackpink için çalışacaklarını açıklamışlardı. Ancak solo faaliyetlerini YG ile değil, kendi şirketlerinde gerçekleştireceklerini duyurmuşlardı. Bu kararın alınmasındaki temel sebep, hayranlar tarafından YG'nin solo projeleri için yavaş ilerleme kaydetmesi olarak düşünülüyor.

BLACKPINK GRUBUNA NE OLACAK?

Lisa'nın kendi şirketini kurması, Blackpink'in dağılacağına dair çıkan söylentileri de beraberinde getirdi. Ancak grup üyelerinin açıklamaları ve yol haritası, Blackpink'in dağılmayacağını, YG altında grup olarak devam edeceklerini ancak solo faaliyetlerini artık kendi şirketleri aracılığıyla gerçekleştireceklerini gösteriyor. Bu karar, Blackpink hayranlarını oldukça memnun etti.

Lisa'nın kendi şirketini kurmasıyla beraber Blackpink üyelerinin solo kariyerleri, daha özgür ve hızlı bir şekilde ilerleyebilir. Hayranlar, Lisa'nın solo projelerini sabırsızlıkla beklerken, grup olarak da Blackpink'in müzikal yolculuğunu devam ettirecek olmaları büyük bir heyecan getiriyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...