2022-06-21 18:39:18 | Son Güncelleme : 2022-06-21 18:57:21

Bülent Ersoy 1.5 milyon TL'lik mezar iddialarına isyan etti: Ölmedim arkadaşlar

Bülent Ersoy, "Mezarın maliyeti yaklaşık 1.5 milyon TL tutar" haberlerine sosyal medya hesabından cevap verdi. Menajeri Fevzi Siverek'in açıklamaları sonrası 'ölmedim arkadaşlar' diye sitem eden Ersoy, 'yetkili menajerim de Haluk Şentürk'tür' dedi.

Bülent Ersoy mezarlık iddialarına ateş püskürdü
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
Bülent Ersoy mezarlık iddialarına ateş püskürdü

Bülent Ersoy'un menajeri Fevzi Siverek, ünlü ismin mezarlığıyla ilgili iddiaları cevapladı. Siverek, 1,5 milyon TL tutarında bir mezarlık projesinin hayata geçeceğini ifade ederek, "Hayranları ulaşmasın diye biraz derin yapacağız. Asansörle aşağı indireceğiz. Asansör de şifreli olacak. Mezarın maliyeti yaklaşık 1.5 milyon TL tutar." dedi.

Mezarlık açıklamaları gündem olduktan sonra Bülent Ersoy hakkında çıkan haberlere ilişkin açıklama yaptı.

BÜLENT ERSOY, HABERLERE İSYAN ETTİ

Ersoy, sosyal medya hesabından hakkında çıkan haberlere ilk kez sosyal medyadan cevap verdi. "Ölmedim arkadaşlar" diyen Bülent Ersoy, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Yeni medya ve sosyal medya! Birileri konuşsun, birileri haber yapsın, sonra 'kopyala yapıştır' dijital medya, yazıyı çoğaltsın. Sevgili babacığımın cenazesi sırasında söylemiş olduğum sözlerin videosu önce Instagram'da viral oldu, sonra bir röportajımda bu konu soruldu, en sonra da bugün '1.5 milyon TL bütçe ayırdı, Bülent Ersoy'un mezarı derin olacak, asansörle inilecek' başlıklarına kadar geldi.

Ankara'daki röportajda sormuş olduğunuz gibi, yine bana sormanız gerekirken, hakkımda her açıklama yapan, yapabilen kişi ya da kişilerin bu 'abuk sabuk' sözleri medyada bu kadar büyük yer bulacak mı? Yaşayan bir insana 'Mezarı için 1.5 milyon TL bütçe ayırdı' başlıkları 'basın özgürlüğü' kapsamında mı? Bu başlıklar, haberler; mantığa ve haber etiğine uygun mu?

YETKİLİ MENAJER HALUK ŞENTÜRK

Bu arada, üstelik yetkili menajerim de Haluk Şentürk'tür. Her şeyi tolere etmek, sanatçı duruşuna göre davranmak, 'Hadi Ablalarıyım kırılmayayım, kırmayayım' demek, yaşadığımız bu devirde işe yaramıyormuş demek.

Etiketler