2022-07-07 12:16:08 | Son Güncelleme : 2022-07-07 18:32:08

Bursu geç yattığı için AHBAP'ı Cimer'e şikayet etti! Haluk Levent böyle seslendi

AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, bir öğrencinin bursunun geç yatması nedeniyle kendilerini Cimer'e şikayet ettiği söyledi. Şikayetçi olan genci, özrünün ardından korumasına aldı.

Bursu geç yattığı için AHBAP'ı Cimer'e şikayet etti! Haluk Levent böyle seslendi
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz aylarda hem kurucusu hem de başkanı olduğu AHBAP Derneği üzerinden öğrencilere burs verileceğini açıklayan Haluk Levent, reklam filmlerinden elde ettiği geliri öğrencilere dağıtacağını açıkladı. 500 öğrenciye 6'şar bin TL burs verildiğini duyuran Levent, bir öğrencinin ise parasının geç yatmasından dolayı kendilerini Cimer'e şikayet ettiğini belirtti.

Sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaşım yapan ünlü sanatçı, "Bazen şaşırıp kalıyorum. Araştırılmadan bu işler olmaz ki. 18 bin kişinin gelir durumunu tek tek araştırmak 2 ayı buldu. Sonra da hesaplarına 6'şar bin TL yatırdık. Ö.Y isimli bir öğrenci sonuçlar geç açıklandığı içim Ahbap’ı Cimer'e şikayet etmiş. 6 bin TL'yi de almış bu arada" ifadelerini kullandı.

ÖZÜR DİLEDİ

Haluk Levent'in açıklamalarının ardından AHBAP'ı Cimer'e şikayet eden öğrenci, bir tweet atarak özür diledi:

"Benim kızdığım şey geç yatması değil, en kısa sürede yatacak denilmesine rağmen 40 gün sonra yatmasıydı. Umut verilmesiydi unutmayın ki herkesin bir hayatı var ve ona göre planlar yapıyor. Ama ben yine de özür dilerim. iyi geceler dilerim.'' 

ÖĞRENCİYİ KORUMASI ALTINA ALDI

Öğrencinin özrünü kabul ettiğini belirten bir paylaşımda bulunan Haluk Levent, öğrenciye kötü söz söylenmemesi için de uyarılarda bulunarak, öğrenciyi koruması altına aldı. Levent, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Cimer'e başvuran arkadaş ortaya çıkmış. Bu arkadaşımıza kim kötü söz yazarsa ben o şahsı engelleyeceğim. Sadece bu arkadaşa şunu tavsiye etmek istiyorum. Haluk ağabeyiniz sizler için emek harcarken 40 gün beklemenin karşılığı Cimer'e şikayet midir? Olmamalıydı. Bol bol twit atmalıydın. Özrünü kabul ettim. Yüklenmeyin Özgür'e, ona hakaret eden 2 hesabı engelledim üzgünüm. Sonuçta genç arkadaşlar hepimizin şu hayatta ne eksikleri var kim bilir. Neyse konu kapanmıştır.''

Etiketler