Tarih : 13.06.2021 - 16:30 Yorum : 0

Camdaki Kız dizisindeki gelinlik favori oldu işte fiyatı

Kanal D ekranlarında yayımlanan Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakterinin düğün için giydiği gelinlik çok konuşuldu. Favori gelinliğin fiyatı ortaya çıktı.

Camdaki Kız dizisindeki gelinlik favori oldu işte fiyatı

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini üstlendiği Camdaki Kız dizisi geçtiğimiz günlerde sezon finali yaptı. Dizinin son bölümünde Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakterinin giydiği gelinlik ise herkesin beğenisini kazandı. Evlenmeyi düşünenlerin favorisi haline gelen gelinliğin fiyatının 43 bin TL olduğu öğrenildi.

Gelinlik, çok beğenilince tasarlayan atölyenin telefonları susmaz oldu. Gelinliğin Kraliyet Ailesi'nin tercih ettiği ziberlin kumaştan özel üretildi. Gelinliğin swarovski kaplı tacı, taş işlemeli duvağı ve gelinliğin toplam fiyatı ise tamı tamına 43 bin TL.

Özge Özpirinçci, çocuklara su tasarrufunun önemini animasyon ile anlattı Özge Özpirinçci, çocuklara su tasarrufunun önemini animasyon ile anlattı Her bir su damlasının önemini vurgulamak amacıyla Grundfos tarafından hazırlanan eğitici animasyon filmini, çevre ve iklim değişimi konularına olan hassasiyeti ve çalışmaları ile tanınan başarılı oyuncu Özge Özpirinçci seslendirdi.

Evlenecek çiftlere bedava gelinlik ve damatlık hediye ediyorlar Evlenecek çiftlere bedava gelinlik ve damatlık hediye ediyorlar Bursa'da bir dernek evlenecek çiftlere bedava gelinlik ve damatlık hediye ediyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber