Tarih : 01.06.2021 - 12:20 Yorum : 0

Cem Yılmaz nafakanın azaltılmasını istedi

Cem Yılmaz eski eşine ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılmasını istedi. Ünlü komedyen 10 bin dolarlık nafakanın 40 bin TL’ye düşürülmesini istedi.

Cem Yılmaz nafakanın azaltılmasını istedi

Komedyen Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu’ya aylık ödediği 10 bin dolarlık nafakanın 40 bin TL’ye düşürülmesi için dava açtı. 

'40 BİN LİRAYA DÜŞÜRÜLSÜN'

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 8 yıl önce boşandığı eski eşi Ahu Yağtu’ya çocuğu için ödediği aylık 10 bin dolarlık nafakanın 40 bin liraya düşürülmesi için dava açtı.

İstanbul 11. Aile Mahkemesinde görülen ilk duruşmaya Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu katılmazken, tarafların avukatları duruşmada hazır bulundu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın evinde yangın çıktı Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın evinde yangın çıktı Ünlü komedyen Cem Yılmaz’n Beşiktaş’taki evinde yapılan tadilat sırasında yangın çıktı. Jeneratörden kaynaklı çıktığı belirtilen yangına ünlü komedyen Yılmaz aracından aldığı yangın tüpüyle müdahale etmeye çalıştı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa sürede yangın söndürülürken, villa drone ile havadan görüntülendi.

EĞİTİM VE SAĞLIK GİDERLERİ TESPİT EDİLECEK

Duruşmada beyanda bulunan Cem Yılmaz’ın avukatı davanın kabulünü istedi. Ahu Yağtu’nun avukatı ise Yılmaz’ın nafaka dışında çocuğuna ödediği eğitim ve sağlık giderlerinin tespitini talep etti.

Mahkeme, Cem Yılmaz’ın çocuğunun eğitim ve sağlık gibi giderlerini karşılayıp karşılamadığına dair delillerin toplanması için duruşmayı erteledi.

 

 

Kaynak : İHA
Etiketler : Cem Yılmaz nafaka
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber