2021-10-29 14:26:47

Cem Yılmaz NFT sayesinde milyonlar kazandı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, çizimlerini OpenSea platformunda NFT olarak satışa sundu ve 15 günde milyonlar kazandı.

Cem Yılmaz NFT sayesinde milyonlar kazandı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Dünyada NFT çılgınlığı devam ederken Türkiye'de de ilk kez bir Twitter paylaşımının NFT olarak satılmasının ardından Saba Tümer'in kahkahası NFT olarak satılmıştı. Cem Yılmaz, NFT dünyasında ben de varım dedi ve 15 günde milyonlar kazandı. 

OpenSea platformunda 15 gün önce ilk NFT'sini satan ünlü komedyen, şimdiye kadar 45 NFT sattı. Cem Yılmaz bu satışlardan 2 milyon 940 bin lira gelir elde etti.

Yılmaz en yüksek geliri ise ''Far a head'' koleksiyonunun ‘CYHEAD000000’ isimli NFT’sinden kazandı. OpenSea platformuna 91 tane özgün NFT yükleyen Yılmaz, şimdilerde diğer eserlerini de açık artırma yöntemiyle satmaya devam ediyor.

 

Cem Yılmaz, NFT'sini satın alanlara bir de sürpriz yapıyor. Ünlü komedyen, sürprizi kişisel sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurmuştu:

''NFT olarak sunduğum bu ikonlardan herhangi bir rengine sahip olan arkadaşlar, ne zaman ve nerede isterlerse gösterilerime 2 kişilik davetiye kazanmıştır. Siyah beyaz olan ikon sahibi ise ömür boyu her yerde 2 kişilik kombine sahibi oldu.''

 

 

Etiketler