21˚
İstanbul
21˚
parçalı az bulutlu
Nem %55
Rüzgar 4.21 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
22˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-24 10:44:08

Cüneyt Arkın, Fatma Girik'in ölümü sonra hüzne boğuldu: İçim yanıyor, bağırarak ağlamak istiyorum

79 yaşında hayatını kaybeden Yeşilçam’ın usta oyuncusu Fatma Girik'in ölümü Türk sinemasını hüzne boğdu. TGRT Haber canlı yayına katılan usta oyuncu Cüneyt Arkın konuşmakta zorluk çekerken “İçim yanıyor. Bağır bağıra ağlamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Cüneyt Arkın, Fatma Girik'in ölümü sonra hüzne boğuldu: İçim yanıyor, bağırarak ağlamak istiyorum
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Fatma Girik’in ölümü sevenlerini hüzne boğdu. 79 yaşında hayata gözlerini yuman Girik’in ölümüne ilişkin hastaneden yapılan açıklamada koronavirüse bağlı viral pnömoni tedavisi görmekteyken gelişen çoklu organ yetmezliği sonucu hayatını kaybettiğini duyuruldu.

“DENİZ MAVİLİĞİNİ FATMA'NIN GÖZÜNDEN ALDI”

TGRT Haber canlı yayına katılan usta oyuncu Cüneyt Arkın, Fatma Girik’in ölümünün ardından konuşmakta zorlu çekerek duygularını paylaştı. Arkın,  “İçim yanıyor. Fato diye bağırmak, bağıra bağıra ağlamak istiyorum. O ne kadar yiğit Anadolu kadınıydı. O bir ekmekti, bereketti. Beni sırtımda taşıdın sen. Adam gibiydin sen Fatma. Canım benim nur içinde yat. Dünyanın en güzel gözleri vardı gözlerinde. Deniz maviliğini Fatma Girik’in gözlerinden almıştı. Deniz onun için maviydi.” ifadelerini kullandı. 

 

Etiketler