22˚
İstanbul
22˚
hafif yağmur
Nem %49
Rüzgar 5.02 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-05-12 12:13:12 | Son Güncelleme : 2022-05-12 12:31:57

Hastane paylaşımıyla hayranlarını endişelendiren CZN Burak'tan açıklama: Sadece minik bir kontrol...

Sosyal medya paylaşımlarıyla gönülleri fetheden ve kısa sürede ünlenen işletmeci CZN Burak, son paylaşımıyla gündem oldu. Hastanede çekildiği kareyi paylaşan CZN Burak hayranlarını endişelendirdi. Özdemir, ile ilgili gerçek ise kısa bir süre sonra ortaya çıktı.

Hastane paylaşımıyla hayranlarını endişelendiren CZN Burak'tan açıklama: Sadece minik bir kontrol...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Sosyal medyada paylaştığı yemek videolarla fenomen olan ve 'CZN Burak' lakaplı ünlü işletmeci Burak Özdemir, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu. 

CZN BURAK HASTANEDEN PAYLAŞTI

Hastanede çekildiği bir kareyi paylaşan CZN Burak Özdemir hayranlarını endişelendirirken kısa süre sonra yaptığı açıklamayla yüreklere su serpti.

Dünyanın birçok yerinde restoran açan Özdemir, paylaşımına "Minik bir kontrol sadece, sevgi en güzel bağdır." notunu düştü. 

Sosyal medya kullanıcıları "Geçmiş olsun" ve "Acil şifalar" gibi yorumlarda bulundu.

CZN BURAK KİMDİR?

CZN Burak ya da gerçek adıyla Burak Özdemir 24 Mart 1994 tarihinde İstanbul'da doğdu. Hatay Medeniyetler Sofrası adlı lokanta zincirinin sahibidir. Arap ve Anadolu Mutfağına ait yemekleri kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarını sosyal medya platformlarında yayımlayarak tanınmış ve bir internet ünlüsü olmuştur.

Tekstil firması sahibi olan babasının desteğini alarak 2009'da Aksaray'da Hatay Medeniyetler Lokantası adlı bir kebapçı açtı. Birkaç yıl içinde farklı şubeler açarak bir lokanta zinciri kurdular.

Etiketler