2022-05-24 09:21:28 | Son Güncelleme : 2022-05-24 09:29:55

Kocası borç içinde olan Demet Akalın'dan yaz sefası: Tam 15 milyon TL...

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Okan Kurt 2018’de gelen hacizlerin ardından boşanmıştı. Ardından tekrar bir araya gelen ünlü çift bu sene tatili Bodrum Yalıkavak'ta geçirecek. 15 milyon TL değerinde villa satın almasıyla gündeme bomba gibi düşen Akalın, villanın içini de kendi zevkine göre bir mimara yaptırıyor.

Kocası borç içinde olan Demet Akalın'dan yaz sefası: Tam 15 milyon TL...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Geçtiğimiz yıllarda iş adamı Okan Kurt ve ailesine ait iki şirket için iflas kararı vermişti. Bu olayların ardından 2018'de Kurt'un aile şirketine haciz gelmesinin ardından icra memurları Demet Akalın'ın evine gelip, haciz işlemi başlatmıştı. Olaylardan sonra Akalın, Okan Kurt'tan tek celsede boşanmıştı.

YENİDEN BİR ARAYA GELDİLER

Akalın ile Kurt, ayrıldıktan bir süre sonra ilişkilerine ikinci bir şans verdi. Mutlu bir birliktelikleri olan ünlü çift, kızı Hira ve ailesiyle birlikte bu yazı Bodrum'da geçirecek. 

15 MİLYON TL'YE YAZLIK

Kocasının borç içerisinde yüzdüğü şu günlerde Demet Akalın Bodrum Yalıkavak'tan aldığı yazlığa 15 milyon TL ödedi. Yazı yeni mülkünde karşılamaya hazırlanan Akalın, villanın içini de kendi zevkine göre bir mimara yaptırıyor.