2022-07-04 11:30:09 | Son Güncelleme : 2022-07-04 13:59:24

Demet Akalın'ın Survivor iması ortalığı daha da kızıştıracak! Acun Ilıcalı'yı hedef aldı

Her sezon Survivor'ı başından sonuna kadar izleyen Demet Akalın'ın Survivor All Star'ın finali için yaptığı gönderme ortalığı daha da kızıştırdı. Ünlü şarkıcı, finalistin önceden belli olduğunu söyleyerek Acun Ilıcalı'yı hedef aldı.

Demet Akalın'ın Survivor iması ortalığı daha da kızıştıracak! Acun Ilıcalı'yı hedef aldı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Acun Ilıcalı'nın en sevilen programlarından biri olan Survivor'ı her sezon baştan sona izleyen ve zaman zaman yorumlarıyla adından söz ettiren Demet Akalın bu kez Survivor'ın finaliyle ilgili ortaya çıkan tartışmaları daha kızıştıracak bir imada bulundu. All Star sezonu boyunca Nagihan'ı destekleyen Akalın, elenmesinin ardından Acun Ilıcalı'ya sitemlerini dile getirmişti, Survivor'ın finali hakkındaki yorumuyla da yine Acun Ilıcalı'yı hedef aldı.

Nagihan'ın iyi bir performans göstermesine rağmen elenmesine tepki gösteren Demet Akalın, sosyal medya hesabı Instagram'dan bir paylaşıma yaptığı yorumla Acun Ilıcalı'ya göndermesini yaptı. Ilıcalı'nın kendi kafasına göre birinci seçtiğini ima eden Akalın, "Yahu adam kafaya koymuş, kılıfı uydurmuş. Olan kafa bacak dikiş içinde emekler çöp bir yarışma… Yazık, günah" ifadelerini kullandı.

''SONUCU BELKİ DISILDANMIŞTIR''

Demet Akalın, bu paylaşımının ardından Nagihan'ın bir fotoğrafının altına da Allah'ına kurban. Gururumuzsun sen ve senin gibi gerçek yarışmacılar" yorumunu yaptı. Bir sosyal medya kullanıcısının ''Son gün Adem'i desteklediğini söyleseydin'' demesi üzerine ise Akalın, bombayı patlattı ve ''Sonucu belki fısıldanmıştır'' diyerek Survivor'da kimin şampiyon olacağını önceden bildiğini ima etti.