2022-06-03 12:40:12 | Son Güncelleme : 2022-06-03 12:59:32

Deniz Seki ödül töreninde aldığı haberle yıkıldı: Anne olamadım...

Son haliyle hayranlarını bir hayli şaşırtan Deniz Seki, ödül töreninde aldığı haberle resmen yıkıldı. Gözyaşlarını tutamayan Seki'nin o halleri, hayranlarını da üzdü.

Deniz Seki ödül töreninde aldığı haberle yıkıldı: Anne olamadım...
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Magazin dünyasının çok konuşulan isimlerinden Deniz Seki, son haliyle konuşulurken ödül töreninde gözyaşlarına boğulması gündemi değiştirdi. Törende ödül almak üzere sahneye çıkan Seki, bir anda gözyaşlarına boğuldu. Ödül alırken konuşmakta güçlük çeken şarkıcı, ''Anne olamadım, 14 yaşındaki oğlumu kaybettim'' deyince ise sevenlerinin de yüreği sızladı.

Deniz Seki'nin 14 yıldır baktığı köpeği hastalandı ve veterinere bırakarak geldiği ödül töreninde gözyaşları içinde köpeğiyle vedalaşmaya gideceğini söyledi.

''MAKYAJLI GELDİĞİME BAKMAYIN...''

Ödül töreninde veterinerinden gelen telefonla köpeğinin durumunun kötü olduğunu öğrenen şarkıcı, Yılın Pop Müzik Sanatçısı Ödülü'nü almak için çıktığı sahnede zor anlar yaşayan Seki, şunları söyledi:

"Bir sanatçı için ödül almak çok kıymetli. En büyük ödül yazdığımız şarkıların hep bir ağızdan söylenmesi. Fakat bir de dilsiz kullarımız var... Anne olamadım, evlat sahibi değilim. 14 yaşında bir oğlum var. Makyajlı geldiğime bakmayın, birazdan onunla vedalaşmaya gideceğim. Ödül için çok teşekkür ediyorum, lütfen kusura bakmayın.''

Ödül töreninde kendisini bekleyen basın mensuplarıyla konuşan Deniz Seki, "Allah'tan ümit kesilmez. Az önce doktoruyla konuştum, evladıma elimizden gelen her şeyi yaptık. Söyleyecek bir şey bulamıyorum" dedi.

Etiketler