2021-12-22 21:14:09

Hülya Avşar’ın ekonomi yorumuna Deniz Seki’den destek geldi: Laf söyleyeni ısırırım

Ülkedeki ekonomik gelişmeler ile ilgili muhabirlerin sorusuna cevap veren Hülya Avşar, "Gerekirse simit yenecek" ifadelerini kullandı. Ünlü sanatçıya meslektaşı Deniz Seki’den destek geldi. Seki “Hülya Avşar’a laf söyleyeni böyle ayağını ısırırım, elini ısırırım” dedi.

Hülya Avşar’ın ekonomi yorumuna Deniz Seki’den destek geldi: Laf söyleyeni ısırırım
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ünlü sanatçı Hülya Avşar geçtiğimiz günlerde muhabirin “Ekonominin sanatçılara nasıl yansıması oluyor?” sorusuna verdiği cevap ile gündeme oturdu. Avşar, “Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz?’ falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum.” ifadelerini kullanmıştı. 

DENİZ SEKİ’DEN HÜLYA AVŞAR’A DESTEK

Hülya Avşar’ın bu sözlerine bazı kesimler tepki gösterirken meslektaşı Deniz Seki’den destek geldi. Seki, Hülya Avşar’ın özel bir kadın olduğunu söyleyerek, “Hülya Avşar’a laf söyleyenin böyle ayağını ısırırım, elini ısırırım. Hülya Avşar çok özel bir kadındır. Hülya Avşar hakkında konuşanı gerçekten ısırırım yani. Harbi ısırırım ve ısırığımda çok kuvvetlidir.”

 

Etiketler