2022-05-17 10:05:16 | Son Güncelleme : 2022-05-17 10:24:16

Dilan Çıtak nişanlandı saçı alay konusu oldu! İbrahim Tatlıses hareketiyle geceye damga vurdu

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, 4 yıldır beraber olduğu Levent Dörter ile nişanladı. İmparator'un damadına hareketi çok konuşulurken Çıtak'ın saçı sosyal medyada dalga konusu oldu.

Dilan Çıtak nişanlandı saçı alay konusu oldu! İbrahim Tatlıses hareketiyle geceye damga vurdu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, bir ayrılıp bir barıştığı Levent Dörter ile geçtiğimiz akşam nişanlandı. Evlilik için ilk adımı atan ikilinin nişan yüzüklerini İbrahim Tatlıses taktı. Tatlıses, kurdeleyi kestikten sonra kızı Çıtak'a elini öptürdü fakat damadı Dörter, öpmek isteyince elini çekti ardından nazikçe geri çevirdi.

O anları izleyenler ne olduğunu anlamaya çalışırken görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayıldı ve Tatlıses'in damadını neden geri çevirdiğine dair birçok yorum yapıldı.

Yalnızca yakın çevrelerinin katıldığı nişan törenine damga vuran bir başka olay ise Dilan Çıtak'ın saç stili oldu. Kabarık ve kıvırcık saçlarıyla bilinen Çıtak, saçlarını at kuyruğu yaptırdı. Dilan Çıtak'ın saçları sosyal medyada alay konusu oldu, birçok sosyal medya kullanıcısı mutluluklar dilerken Çıtak'ın saçlarına da yorum yapmadan geçmedi. Çıtak için ''Çalı süpürgesi gibi olmuş'' yorumları yapıldı.