22˚
İstanbul
22˚
açık
Nem %56
Rüzgar 4.21 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
22˚/15˚
Çarşamba
24˚/16˚
Perşembe
25˚/18˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2021-12-30 11:47:54

Diriliş Ertuğrul’un devamı Kuruluş Osman'dan üzen haber! Yayınlanmayacak

Kuruluş Osman yani Diriliş Ertuğrul’un devamı olan ekranların sevilen dizisinden izleyicilerine kötü haber geldi. Show TV, Kanal D, Star TV, TRT1, Fox TV ve ATV'de yayınlanacak olan birçok dizi yılbaşı haftasında yayınlarına ara verecek. Kuruluş Osman dizisinin de yılbaşı nedeniyle yayınlanmayacağı belli oldu.

Diriliş Ertuğrul’un devamı Kuruluş Osman'dan üzen haber! Yayınlanmayacak
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği ekranların sevilen tarih dizisi Kuruluş Osman dizisinden sevenlerine kötü haber geldi. Diriliş Ertuğrul’un devam olan dizi yılbaşı tatili nedeniyle yayınlanmayacak. İzleyicileri 1 hafta boyunca ayrı kalacaklarını duyduklarında büyük üzüntü yaşadı.

Ara verilmesine karar verilen dizi bir hafta daha fazladan beklenecek. Her bölümünde farklı bir heyecan veren dizi bir hafta aradan sonra sevenlerine ve ekranlara kavuşacak.

YENİ BÖLÜM 12 OCAK'TA

5 Ocak Çarşamba günü yeni bölümünün yayınlanması beklenirken yılbaşı tatili nedeniyle bu tarih ekrana taşınması beklenirken 12 Ocak’a ertelendi. Bu durum ise diziyi severek izleyen izleyicileri hayal kırıklığına uğrattı

BİRÇOK KANAL YILBAŞI ARASI VERECEK

Kanal D, ATV, TRT1, Show TV, Fox TV ve Star TV gibi kanallarda bulunan bazı diziler kısa bir tatile girecek ve verdiği molanın hemen ardından tekrardan sevenleriyle buluşacak.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kayı Alplerinin kaçırıldığını öğrenen Vezir Alemşah küplere biner ve Şeyh Edebalı'yı zindana atar. Osman Bey, Şeyh Edebalı'yı kurtarmak için stratejisini belirlerken, Vezir Alemşah ve tekfurların ittifakını bozmayı planlayarak İnegöl pazarını hedef alır. Nikola'dan Mari'nin intikamını almak için Osman Bey'le birlik olan Kosses ise Rogatus'u yanına çekme uğraşındadır.

OSMAN BEY VE GÜNDÜZ BEY YÜZLEŞTİ

Osman Bey, gizlice Kayı Obası'na giderek ağabeyi Gündüz Bey'le sert biçimde yüzleşir. 

Ağabeyinden yokluğunda beylik postuna oturmasının hesabını soran Osman Bey, ardından kendisini asi ilan eden Vezir Alemşah'ın karşısına dikilir ve kılıcını boğazına dayar.

"Şeyh Edebalı'yı kurtarmak için Osman Bey'in planı ne olacaktır? Gizlice Kayı Obası'na giden Osman Bey'i bekleyen tehlike ne? Osman Bey, Vezir Alemşah ile tekfurların ittifakını bozabilecek mi? Osman Bey, Vezir Alemşah'la nasıl hesaplaşacak? Kayı postuna oturan Gündüz Bey'in yeni hamlesi ne olacak?" gibi soruların cevabı ise 12 Ocak'ta yayınlanacak olan bölümde ortaya çıkacak.

Etiketler