Tgrt Haber
18 Şubat 2024 08:30 - Güncelleme : 18 Şubat 2024 08:31

Ebru Gündeş evleniyor! Müstakbel damat eski eşiyle davalık olmuştu

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, bir süredir görüştüğü iş insanı Murat Özdemir ile evlenmeye hazırlanıyor.

Editör: Suat Vilgen / Kaynak: TGRT Haber
Ebru Gündeş evleniyor! Müstakbel damat eski eşiyle davalık olmuştu
ebru gündeş

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş bir kez daha evlilik hazırlığında. Ünlü şarkıcının, bir süredir duygusal ilişki yaşadığı iş insanı Murat Özdemir ile yakın gelecekte nikah masasına oturacağı öğrenildi.

SAHNESİNİN MÜDAVİMİ OLDU

Eski eşi Selin Özdemir'den 2022 yılında boşandığı ortaya çıkan iş insanı Murat Özdemir'in, Ebru Gündeş ile 2023 yılının son aylarında birlikte olmaya başladığı öğrenildi. Evliliğinin bitmesinin ardından Ebru Gündeş'i yakın takibe alarak sürekli sahnesini izlemeye giden Özdemir, sanatçı ile de ortak bir arkadaşlarının aracı olmasıyla tanıştı.

TOPLAM 4 ÇOCUKLARI VAR 

İlk eşinden 2, ikinci eşinden 1 çocuğu olan Murat Özdemir'in bir kız annesi olan Ebru Gündeş ile evlenmeye karar verdiği öğrenildi. Çiftin yakında nikah masasına oturmaya hazırlandığı önü sürüldü. Gündeş, 2010 yılında evlendiği İranlı Reza Zarrab'tan 2021'de boşanmıştı. 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...