22˚
İstanbul
22˚
parçalı az bulutlu
Nem %47
Rüzgar 4.40 /s
Pazartesi
21˚/16˚
Salı
23˚/15˚
Çarşamba
23˚/15˚
Perşembe
25˚/17˚
22 Mayıs 2022 Pazar
2022-01-27 16:43:20

Ece Erken'le küs olan Alişan'dan dikkat çeken Şafak Mahmutyazıcıoğlu paylaşımı

Ece Erken ile küs olan Alişan ve Demet Akalın'ın Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından yaptıkları paylaşımlar dikkat çekti.

Ece Erken'le küs olan Alişan'dan dikkat çeken Şafak Mahmutyazıcıoğlu paylaşımı
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Ece Erken'in geçtiğimiz yaz dünyaevine girdiği Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetti. Ece Erken'in acı haberi aldıktan sonra kimseyle konuşmak istemediği ve sakinleştiricilerle ayakta durduğu iddia edildi. Erken'in acı gününde uzun yıllar dostu olan fakat son senelerde aralarına kara kedi giren iki isim Alişan ve Demet Akalın sessiz kalmadı.

Demet Akalın, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından sosyal medya hesabı Instagram'da "Ben çok üzgünüm. Diyecek hiçbir şey bulamıyorum, başın sağ olsun'' yazdı.

Alişan da Ece Erken'in, kardeşinin vefatının ardından yaptığı gibi Erken'e zeytin dalı uzattı. Alişan, Instagram'ın hikaye kısmından "Çok acı çok. Gencecik yaşta. Sabırlar diliyorum Ece Erken ve yakınlarına... Mekanı cennet olsun inşallah'' yazdı. 

Öte yandan Ece Erken de Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş vefat ettikten sonra şunları yazmıştı:

"Eymen'im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın. Selçuk da öyle isterdi. Eymen seni çok özledi, ben de.''

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU'NUN ÖLÜMÜ

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, gece 00.30 saatlerinde Bakırköy'de bir balıkçıdayken yanına gelen kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Mahmutyazıcıoğlu'na ve şoförüne denk gelen kurşunların ardından olay yerine sağlık ekipleri ve polis geldi. Mahmutyazıcıoğlu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı fakat hayatını kaybetti. Şoförün ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na 7 el ateş edildi, kurşunların hepsi bel altına denk geldi fakat kan kaybı ve bir kurşunun damarına denk gelmesi sonucu hayatını kaybetti.

 

Etiketler