Tarih : 30.11.2021 - 16:52 Yorum : 0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarına güzel haber! EDHO'nun başrolü geri dönüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin finaliyle hayranlarını yasa boğan Oktay Kaynarca'nın yeni bir dizi için eski kanalıyla anlaşmak üzere olduğu iddia edildi. Sürpriz bir finalle ekranlara veda eden dizinin ardından Kaynarca'nın yeni projesi hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarına güzel haber! EDHO'nun başrolü geri dönüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yaşanan krizin ardından kısa ve net açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Oktay Kaynarca'nın ekranlara geri döneceği iddia edildi. Eski kanalıyla görüşme halinde olduğu öne sürülen ünlü oyuncunun sevenleri, bu kararla büyük sevinç yaşandı.

Kurtlar Vadisi adlı dizide Süleyman Çakır karakterini canlandırarak popüler olan Oktay Kaynarca, Türkiye'de 2010'lu yılların en fazla izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Çakırbeyli karakterini canlandırdı.

YAPTIĞI KISA AÇIKLAMALARLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

EDHO ismiyle bilinen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin beklenmedik bir şekilde final yapmasının ardından dizinin hayranları, başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'nın yapacağı açıklamaları heyecanla beklenmiş, ünlü oyuncu ise konuyla alakalı kısa ve öz açıklamalar yapmıştı.


Sinemada Yengeç Sepeti filmindeki rolü ile 31. Altın Portakal Film Festivali'nde, Bumerang Cehennemi'ndeki rolü ile 39. Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'ne değer görüldü.

KRİZİN BAŞINDAN BERİ EKİPTEN AYRI DURDULAR

6 sezon devam eden EDHO'da kanal ile yapımcı arasında yaşanan sıkıntılar nedeniyle zorunlu final kararının ardından 200. bölümü çekilen ancak ekranlarda yer almayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, herkesin beğenisini kazanan fenomen bir yapım olarak ekran ömrünü tamamladı. Başrol Oktay Kaynarca ile yönetmen Onur Tan da, krizin başlarında ekipten ayrı durarak yaptıkları açıklamalarla dikkat çekti.

YENİ PROJE GELİYOR

Oktay Kaynarca’nın diziden ayrıldığını bir veda mesajı ile duyurmasının ardından Kaynarca ve Tan'ın kanal ile görüşme halinde olduğu ortaya atıldı. Magazin haberlerinin tanınan ismi Birsen Altuntaş'ın iddiasına göre, kanal ile Kaynarca ve Tan yeni bir proje için anlaşmaya vardı. Proje konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber